امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار ایران و جهان » radio button تمام قد در برابر دستگاهی که با دانشجو یا دانش‌آموز انقلابی برخورد غیرحق کند خواهم ایستاد
کد خبر : 29941
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۰۹ ق.ظ

radio button تمام قد در برابر دستگاهی که با دانشجو یا دانش‌آموز انقلابی برخورد غیرحق کند خواهم ایستاد

رئیس سازمان بسیج گفت: اگر متوجه شوم که با یک دانشجو یا دانش‌آموز انقلابی برخوردی غیرحق شده است، تمام قد در برابر آن دستگاه خواهم ایستاد.

به گزارش جام روز، به نقل از دانشجو سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه کنگره همفکری ضمن بزرگداشت ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا در رسای این بانوی مکرمه گفت: حضرت زهرا بزرگ استاد ولایت مداری هستند و ما می توانیم در کلاس درس ایشان تلمض کرده و دفاع از ولایت را بیاموزیم.

وی با اشاره به اینکه ظاهر دفاع حضرت زهرا دفاع از یک خانه کوچک بود اما در معنا و بطن کار دفاع از حریم به پهنای همه کهکشان هاست افزود: اگر امامت در یک جامعه منزوی شود نتیجه حداقلی آن ۲۵ سال خانه نشینی امام حق و نتیجه بعدی آن سربریدن اسم اعظم خداوند یعنی حسین بن علی خواهد بود.

**زانو زدن در مکتب درس فاطمیه بقای انقلاب را در بر خواهد داشت

غیب پرور عاشورا را نتیجه بی بصیرتی مردمان دوران امیرالمومنین دانست و یادآور شد: واقعه عاشورا نتیجه بی بصیرتی مردم زمان امام حسین نبود لذا زانو زدن در مکتب درسی حضرت زهرا می تواند مسیری را برای ما بگشاید که منتج به بقای انقلاب خواهد شد.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به انقلاب بزرگ ایران یادآور شد: امام خمینی انقلابی را رهبری کردند که این انقلاب فرمول های متداول را به هم زد و براساس آنچه در قرن ۱۷-۱۸ میلادی در فرانسه اتفاق افتاد و لیبرال ها بر این اعتقاد بودند که پرستش خدا جز در مساجد، کلیسا و خانه جای دیگری ندارد.

وی افزود: امام خمینی با انقلاب جهانی خود در حقیقت این نوع حاکمیت دولت ها را برهم زد و این در حالی است که حتی امروز متاسفانه برخی کشورهای اسلامی از این تفکر تبعیت می کنند که خدا در عرصه جامعه جایگاهی ندارد.

**پیام انقلاب امام مدیریت جامعه به وسیله دین و اعتقادات است

غیب پرور تصریح کرد: امام خمینی بساط این تفکر را برچید و پیام انقلاب امام این بود که در حقیقت خدا، دین و اعتقادات می تواند جامعه را مدیریت کند و در پرتوی دین و خداست که می توان حاکمیت ساخت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم از زمان آغاز نهضت انقلاب پای نظام ایستاده اند و در مقاطع مختلف از جمله جنگ امام را رها نکردند افزود: بعد از امام نیز مردم به خوبی پای رهبری ایستادند که شاهد این مدعا شهدای مدافع حرمی هستند که بیانگر آن است که این خط هم چنان ادامه دارد.
وی با بیان اینکه حاکمیت از نوع دینی بر جامعه را دشمن بر نخواهد تابید افزود: از این رو از هر ابزاری در این راستا استفاده می کند یک روز جنگ سخت، یک روز ابزار سیاسی و اقتصادی و امروز نیز دشمن به این نتیجه رسیده است که جنگ را تبدیل به جنگی خانگی و فرهنگی نماید. به بیان دیگر اگر در ایران روزی دین را از مردم بگیرید آن روز روز پیروزی امریکا و تسلط شیطان است.
غیب پرور با اشاره به جمعیت ۱۴ میلیونی دانش آموزان کشور تصریح کرد: اگر یک ملت روزی دچار بحران هویت شود آن مردم در عمل مرده اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تعریف هویت ملی گریزی به بیانات مقام معظم رهبری زد و گفت: حضرت آقا فرمودند جوانان و دانش آموزان باید هویت ملی و دینی خود را باور کنند.
**اگر یک ملت دچار بحران هویت شود مرده است
وی با اشاره به قدمت ایران گفت: تخت جمشید یکی از آثار تاریخی ایران محسوب می شود که قدمتی بالای ۵ هزار سال دارد این در حالی است که حتی یک نقشینه از زنی بی حجاب در این اثر دیده نمی شودو  از دیگر ویژگی های تخت جمشید آن است که سربازان ایرانی در آن محاسن و لباس های بلند دارند و عکس سایر سربازان از جمله سربازان رومی نیمه عریان است پس تمدن ما تمدنی فخیم و اصل است و اسلام عزیز این تکامل را کامل و شکوفا کرد و در پناه پیامبر و آلش راه رستگاری و صلاح را به ما نشان داد.
غیب پرور تصریح کرد: اگر می خواهیم کشور و انقلاب را حفظ کنیم باید هویت خود را بشناسیم و حفظ کنیم و این اتفاق در شرط انقلابی بودن است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: زمانی که به ارزش های دینی و انقلابی خدشه وارد شود باید ایستادگی کرد.
**مسئولین آموزش و پرورش برای میدان دادن به تشکل های بسیج چه کرده اند؟
غیب پرور با مخاطب قرار دادن مسئولین آموزش و پرورش گفت: مسئولین آموزش و پرورش باید پاسخ دهند که برای میدان دادن به تشکل های بسیجی که همواره مطالبه مقام معظم رهبری بوده است چه کرده اند؟ آیا فضایی فراهم کرده ایم که آنها به بیان مسائل انقلابی گری خود بپردازند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید براینکه دانش آموز بسیجی باید دارای شرح صدر و تحمل مخالف باشد خاطر نشان کرد: دانش آموز بسیجی ما باید با چهره رافت و محبت شناخته شود.
وی ادب را یکی صفات مورد مداقه مقام معظم رهبری در تعریف بسیج دانست و خاطر نشان کرد: حضرت آقا فرمودند در فضای مجازی باید ادب و حیا رعایت شود و فضای مجازی متاسفانه قتلگاه جوانان ما است.
**بسیج در فضای مجازی باید حرفی برای گفتن داشته باشد
غیب پرور با تاکید براینکه بسیج در فضای مجازی باید حرفی برای گفتن داشته باشد خاطر نشان کرد: معلمین هم باید متوجه باشند که حق ندارند فرزندان ما را از آموزه های دینی دور کنند اما برخی اخبار در این خصوص نگران کننده است.
**تمام قد در برابر دستگاهی که با دانش آموز انقلابی برخوردی غیر حق کند خواهم ایستاد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: خدا می داند که اگر ما متوجه شویم که یک دانشجو یا دانش آموز انقلابی برخوردی غیرحق شده است من تمام قد در برابر آن دستگاه خواهم ایستاد. این که دانشجویی حرف انقلابی می زند چه دلیلی دارد که در کمیته انضباطی با وی برخورد شود مگر آنها بدون صاحب هستند.
وی با اشاره به اینکه باید ارزش های انقلاب را پاس داشت و به جوانان مومن و انقلابی میدان داد تا خود را پیدا کنند تصریح کرد: در بسیج دانش آموزی کسی نباید احساس کند که مشکل مالی وجود دارد از این رو امیدوارم این کنگره ها ادامه یابد.
غیب پرور با اشاره به جمعیت حاضر در این نشست تصریح کرد: جمعیت این کنگره جمعیت مبارکی است که ان شالله پیام کنگره را به شهرهایتان مخابره کنید.

 

**مساجد را دریابید/ مساجد کانون های اصلی نشر انقلابند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین سخنان خود را با درخواست دیگری از دانش آموزان بسیجی مبنی براینکه مساجد را خالی نگذارید ادامه داد و تصریح کرد: مساجد را دریابید چون مساجد کانون های اصلی نشر انقلاب هستند.
وی ادامه داد: دانش آموز بسیجی باید متصل به یک مسجد باشد چون دشمن به دنبال آن است که مساجد ما را به خانه سالمندان تبدیل کند.

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب