امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » 472پروژه عمرانی خراسان رضوی تا پایان دولت بهره برداری می رسد
کد خبر : 28604
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۵در ۱۲:۲۰ ب.ظ

472پروژه عمرانی خراسان رضوی تا پایان دولت بهره برداری می رسد

استاندار خراسان رضوی گفت: تا پایان دولت یازدهم 472 پروژه عمرانی در شهرستان های خراسان رضوی مورد بهره بردای می رسد.

به گزارش جام روز، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی امروز 3 آذر در راستای بازدید از پروژه های عمرانی  متوقف شده شهرستان های این استان در سفر به تربت جام از پنج پروژه استادیوم ورزشی پنج هزار نفری، باند دوم کنار گذر، مجتمع فرهنگی وهنری،دروازه زیارت و پژوهشکده موسیقی گفت: تا پایان دولت یازدهم 472 پروژه عمرانی در شهرستان های خراسان رضوی مورد بهره بردای قرار می گیرد.

وی افزود: در این بازدید از پروژه که بیش از ده سال بدون پیشرفت و راکد است از نزدیک به همراه دستگاه های متولی مورد بررسی قرار گیرد و موانع برداشته شود.

رشیدیان اضافه کرد : مطالبات پیمانکاران پروژه ها از طریق اوراق پرداخت می شود و بخش عمده ای از پروژه های عمرانی استان تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرد.

استاندار خراسان رضوی اعلام کرد: باند دوم کنار گذر تربت جام با توجه به اینکه زیر ساخت های آن اجرا شده است تا پایان خرداد 96 به بهره برداری می رسد.

لازم به ذکر است این پروژه ها در چند سال اخیر بدون دریافت اعتبار در شهرستان به صورت راکد در آمده است.

برای اتمام پنج پروژه این شهرستان نیاز به 52 میلیارد اعتبار است که تقریبا 1/5 برابر اعتبار این شهرستان در سال جاری است و سفر استان در راستای بررسی از پروژه ها به دلیل تعیین تکلیف و اختصاص اعتبارات استانی و کشوری برای پروژه ها بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب