مجمع خیران آموزش عالی در تربت جام راه اندازی شد.

به گزارش جام روز؛‌ رئیس موسسه آموزش عالی وحدت در این مجمع با اشاره به ضرورت توجه و ایجاد زمینه‌های شکل‌گیری بنیادی برای توسعه‌ همه جانبه امور علمی، تحقیقاتی و عمرانی در دانشگاه از طریق جذب کمک‌های افراد حقیقی و حقوقی گفت: معتقدیم با تأسیس این مجمع تنها کمک به دانشجویان با استعداد و محروم مورد نظر نخواهد بود بلکه می‌خواهیم از این طریق پایه‌های عملکرد دانشگاه را در بخش‌های مختلف دگرگون نماییم.
محمد حسینی افزود: مقدمه تأسیس مجمع خیران آموزش عالی شهرستان با دعوت از خیران، مؤسسات مالی و اعتباری و اعضای علاقه‌مند عضو هیأت علمی دانشگاه فراهم شد تا از این طریق بتوانیم با تشکیل هیأت امنا در زمینه انجام فعالیت‌های علمی، آموزشی، تحقیقاتی و عمرانی در دانشگاه گام برداریم.
امام جمعه شهرستان تربت جام هم در این نشست گفت: برای اجرائی شدن این مجمع نباید عجله کرد، بلکه باید با هم افزایی و با مشارکت افراد صاحب نام واثرگذار در آینده نزدیک شاهد به ثمر نشستن نتایج فعالیت این مجمع باشیم.
حجت الاسلام جواد طاهری افزود: مثلث پیشرفت در جامعه علم، فرهنگ واقتصاد است و دانشجو در دانشگاه باید فقط دغدغه کسب علم ومهارت داشته باشد و نگران هزینه هایش نباشد.
در پایان این جلسه به سه نفر از خیرین دانشگاهی لوح سپاس اهداء شد.