امام جمعه شهرستان تربت جام با اجرای سند 2030 در تربت جام هشدار داد و افزود: هر موسسه بخواهد سند 2030 را در تربت جام اجرا کند سکوت نخواهیم کرد و بر خورد جدی خواهد شد.

به گزارش  جام روز ، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد طاهری که در خطبه های نمازجمعه الغدیر تربت جام سخن گفت هشدار داد: اجرای سرود مبتذل در مکان تربیت و آموزش مطابق فرهنگ ما نیست و لازم است نسبت به موسسه های آموزشی بیشتر نظارت شود تا فضای سالم تربیتی دچار غفلت نشود.  
وی به والدین دانش آموزان  توصیه کرد :  کلاسهای آموزشی دانش آموزان را جدی بگیرند تا با نظارت بیشتر حداقل خودمان به فکر سالم سازی محیط پیرامون باشیم و در صورت هرگونه  تخلفی از سوی موسسه های آموزشی به مراجع ذیربط  اطلاع رسانی نمایند.
امام جمعه شهرستان تربت جام گفت: تاکنون تخلفاتی در برخی موسسه های آموزشی مشاهده گردیده که توسط  دادستان قضائی پلمپ گردیده و قطعا برخورد می گردد.

خطیب جمعه شهرستان تربت جام همچنین از اقدام قاطعانه از شورای امنیت در اجرای برجام تقدیر کرد و گفت: رفتار دولت و شورای امنیت ملی در گوشمالی دادن اروپاییان و غربی ها لازم بود و تاکنون بعد از خروج آمریکا از برجام دیگر کشورهای اروپایی حمایت های لازم از رفع تحریم ها را نداشته اند.
وی تاکید کرد:  بعداز نماز جمعه حمایت علنی  از این حرکت  دولت و شورای امنیت خواهیم داشت و آمریکا برجام را ترک کرد و دشمنان می خواهند با فشار اقتصادی ملت را  تسلیم کنند و ملت ایران تسلیم هیچ کشور زور گویی نخواهد شد.
امام جمعه شهرستان تربت جام تاکید کرد: این کشور بیدار است و پرونده غرب ها مشخص است و وحدت ما به خاطر دشمن غربی ها ستودنی است و در حقیقت  این وحدت نشانه تقوای مردم است.

انتهای پیام/
خبرنگار: علی نوروزی