مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران تربت جام در جمع مردم شیعه و اهل سنت که در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردندگفت :اگر بدانیم که ما هرچه داریم عنایت خداوندی است بخشش آن آسانتر می شود.

به گزارش جام روز؛ حجت الاسلام احمدی باقدردانی از کمک های انسان دوستانه مردم شیعه و اهل سنت به سیل زدگان تصریح کرد: مردم از  کمک به سیل زدگان خسته نشوند تعداد زیادی از آنان آوره شهرها و بیابان هستند و نعمت های خدواندی را قدر بدانید و بدانید که ممکن است ما هم گرفتاراین وضعیت شویم.
وی خاطرنشان کرد: پس از سیل ویرانگر جلوه های زیبا،اقتدار اجتماعی ، همدلی و ایثارگری خلق شدودربحران سیل کوتاهی توسط مسئولان نشدو سیل زده قدردان همراهی مدیران و مردم هستند.

وی یادآورشد:رهبری معظم انقلاب  برای پیشگیری از حوادث ناگوار سیل تذکرات لازم رابه مسئولان ابلاغ  نمودند تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم .
وی با اشاره به عصبانیت ترامپ از سپاه بیان داشت :آمریکا و رژیم صهیونیستی از سپاه و سایر نیروهای نظانی زخم خورده است و با چراغ خاموش به میان نیروهایش به عراق می رود .
وی تاکید کرد:آمریکادر اجرای طرح های شکست خورده اش در منطقه سپاه را مقصر می داندو آمریکا را کلافه کرده است .
وی ابراز داشت :ولایت پذیری سپاه و سایرنیروهای مسلح در خدمت رسانی به مردم و کشورهای منطقه با دشمنان موجب شده که  مورد هجوم دشمن قرار گیرند.
احمدی با قدردانی از حمایت هاو محبت های مردم و مدیران از سپاه  گفت :مردم و مسئولان قدرشناس  در حمایت از سپاه به خیابان آمدند و با پوشیدن لباس سپاه سنگ تمام گذاشتند.
وی افزود:دشمنان اعتراف کردند که راهبرد مقابله با سپاه پاسداران را ندارند و سردار سلیمانی به تنهایی جلوی دشمنان ایستاده است .
رئیس حوزه نمایندگی ولی فقیه درسپاه تدبت جام تاکیدکرد: حماقت ترامپ نسبت به سپاه به نیروهای ولایت مدار اجازه داد که با نظامیان آمریکایی ور منطقه با عنوان نیروی تروریست برخورد کند .
احمدی یادآور شد:ترامپ احمق و قمارباز بایدبه فکر و تامین تابوت و پوشک های بیشتری برای نیروهای خود در منطقه باشد.

انتهای پیام/

خبرنگار: محمد رضا حقدادی