مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران تربت جام از کمک های انسان دوستانه مردم شیعه و اهل سنت این منطقه به هموطنان سیل زده قدردانی کرد.

به گزارش جام روز؛ حجت الاسلام احمدی گفت: پس از سیل ویرانگر، جلوه های زیبایی از اقتدار اجتماعی، همدلی و ایثارگری خلق شد و در این بحران، کوتاهی از سوی مسوولان دیده نشد و هموطنان سیل زده قدردان همراهی مدیران و مردم هستند.

وی یادآورشد: رهبر معظم انقلاب برای پیشگیری از حوادث ناگواری مانند سیل، تذکرات لازم رابه مسوولان ابلاغ کرده اند تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران تربت جام در ادامه با اشاره به عصبانیت ترامپ از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان داشت: آمریکا از سپاه و سایر نیروهای نظامی زخم خورده و آن را مسوول طرح های شکست خورده اش در منطقه می داند .

حجت الاسلام احمدی، ولایت پذیری سپاه و سایر نیروهای مسلح در خدمت رسانی به مردم و کشورهای منطقه را عامل هجوم دشمن به این نهاد مردمی دانست و با اشاره به قدردانی و حمایت مردم و مدیران از سپاه گفت: مردم و مسوولان قدرشناس در حمایت از سپاه به خیابان ها آمدند و با پوشیدن لباس سپاه، سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: دشمنان اعتراف کردند که راهبرد مقابله با سپاه پاسداران را ندارند و سردار سلیمانی به تنهایی جلوی دشمنان ایستاده است .

انتهای پیام/