جانشین فرمانده انتظامی تربت‌جام گفت: واژگونی یک دستگاه سواری تیبا در محور «بخش نصرآباد» بین روستاهای «قزقاوه» و «زوادر»، مرگ کودک 6 ساله و مصدوم شدن 3 نفر دیگر را رقم زد.

به گزارش جام روز؛ جانشین فرمانده انتظامی تربت‌جام گفت: واژگونی یک دستگاه سواری تیبا در محور «بخش نصرآباد» بین روستاهای «قزقاوه» و «زوادر»، مرگ کودک ۶ ساله و مصدوم شدن ۳ نفر دیگر را رقم زد.

حادثه واژگونی تیبا مجید علی‌نیا در بیان جزئیات خبر واژگونی یک دستگاه خودروی تیبا گفت: در پی اعلام واژگونی یک دستگاه سواری تیبای آبی‌رنگ در محور بخش نصرآباد بین روستاهای قزقاوه و زوادر، بلافاصله مأموران پاسگاه انتظامی نصرآباد و گشت پلیس‌راه تربت‌جام به محل حادثه اعزام شدند.به گزارش پایگاه خبری پلیس: جانشین فرمانده انتظامی تربت‌جام افزود: متأسفانه در این حادثه کودکی ۶ ساله جان خود را از دست داد و راننده خودرو که پدر کودک بود و دو سرنشین دیگر که مادر و بستگان آن‌ها بودند، مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وی بیان کرد: کارشناسان تصادفات جاده‌ای در حال بررسی علت این حادثه هستند.

علی‌نیا به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید و از پرداختن به کارهایی که باعث حواس‌پرتی می‌شود، بپرهیزید تا شاهد وقوع حوادث تلخ جاده‌ای نباشیم.

 

انتهای پیام/