نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی گفت: راهیان نور یک ثروت برای جامعه است و با الهام گیری از دفاع مقدس می توان مشکلات کشور را با اتکا به جوانان در سال «رونق تولید» تبدیل به فرصت کرد و نیروهای انقلابی در حقیقت دیده بان کشور و جامعه هستند.

جام روز؛ به گزارش خبرنگار ما؛ سعید جلیلی که صبحگاه امروز در جمع بیش ۳ هزار نفر از راهیان نور در پادگان جوادالائمه (ع) امیدیه اهواز  سخن می گفت: حضور در این مناطق یادآور شهدا است و راهیان نور یک ثروت برای دفاع مقدس است حضور در مناطق عملیاتی ویژگیهای خاصی دارد که بعدا از سالها شهدا را فراموش نکرده ایم و راه شهدا همچنان باقی است.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی در ادامه اظهار داشت: شهدا  به ما پیام بشارت و امید داده و همین شهدا در دوران دفاع مقدس به ما مسیر را نشان دادند   چگونه می شود کار های بزرگ کرد و با الهام گیری از دفاع مقدس می توان مشکلات را تبدیل به فرصت کرد.
وی گفت: راهیان نور یک فناوری برای استخراج موفقیت جنگ است حرکت انقلابی رو به پیشرفت است و مبنای اردوی راهیان نور عملیات های اقتصادی صورت گیرد، امروز دشمن با فشار اقتصادی ملت را در استیصال قرار داده و لازم است با تمام توان با  تلاش نیروی مومن  و جوان انقلابی در سال «رونق تولید»  بتوانند توانمندیهای اقتصادی‌اش را نشان دهد و جوانان انقلابی نباید بنشیند تا برایش فرش قرمز پهن کند بلکه با ابتکارات خود بتواند حماسه اقتصادی ایجاد کنند.

سعید جلیلی با تاکید بر اینکه تحلیل درست می توان به مشکلات کمک کرد گفت : تحلیل های غلط از تحریم ها خطرناک تر است و باید باورهای جامعه به آرمان های انقلاب اسلامی نزدیک شود و جوانان انقلابی که به عنوان دیده بان کشور هستند و باور مردم را به انقلاب نزدیک کنند تا مسیر پیشرفت حاصل شود و نباید برای یک تحلیل هزینه های گزاف دهیم .

وی همچنین به پارلمان انگلیس هشدار داد: ایران تمام تعهدات هسته ای خود را انجام داده است و انگلیس
نباید جا پای آمریکا بگذارد و مردم نسبت به این رفتار هوشیار هستند و رفتار اروپاییان در نقض رفتار خصمانه علیه کشور بی جواب نخواهد ماند.

انتهای پیام/

خبرنگار: علی نوروزی