مدیر مرکز ترک اعتیاد امیدرهایی جام گفت :به همت نیروی انتظامی و بهزیستی تعداد ۲۰کارتن خواب از سطح شهر جمع آوری وجهت درمان و پاک شدن به این مرکز تحویل شدند.

به گزارش جام روز؛ سعیدجامی با اعلام این خبر افرود: درحال حاضرمدت یک هفته است که از درمان این کارتن خواب ها می گذردو خانواده آنان با مراجعه به این مرکز با قدردانی ازتلاش های مسئولان اجرایی درجمع آوری آنان اعلام کردندپس از درمان مورد پذیرش و حمایت خانواده قرار خواهندگرفت .
وی تصریح کرد:این تعداد کارتن خواب به مدت یک ماه به صورت رایگان در این مرکزدرمان خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه های اجرایی برای این بیماران ادامه داد:برای درمان و آموزش این بیماران آنان ازساعت ۷صبح که بیدارباش دارند تاساعت ۲۳ برنامه های شکرگزاری ، بهبودی ،احکام ،قرآن ، مذهبی ،نماز جماعت ،ورزش،پخش فیلم آموزشی ، هواخوری و…..ازجمله برنامه های مرکز برای درمان بیماران‌ است .

وی اضافه کرد:کلاس های آموزشی توسط افرادی که بیش از ده سال در پاکی هستند مورد استفاده قرارمی گیرد.
وی خاطرنشان کرد:از زمان تاسیس این مرکز بیش از ده هزار بیمار برای پاک شدن مراجعه کردندکه از این تعدادبیش از سه هزار نفر به صورت صددرصد پاک شدندوبه آغوش خانواده جامعه بازگشتند.
جامی تصریح کرد: از دوسال قبل اداره بهزیستی برای هرسال تعداد ۱۵ بیمار به مرکز معرفی و سرانه هرنفر را به میزان ۱۵۰هزارتومان پرداخت می کند و بیماران ار ۱۰ تا ۶۰روزبرای پاک شدن درمرکز نگهداری می شود.
وی خاطرنشان کرد:برای هریک از بیماران روزانه ۱۵هزارتومان هزینه می شودو فقط از افرادی که خود معرف باشند هزینه دریافت می شود و مابقی با کمک خیرین و مرکز هزینه می شود.

انتهای پیام/

خبرنگار: محمد رضا حقدادی