فرمانده پلیس راهور تربت جام با اشاره به معضلات و خطرات سه تقاطع پر خطر شهری گفت: مدیران اجرایی برای رفع سه تقاطع پر خطر درسطح شهراقدام کند تاجان شهروندان راهنوز نگرفته است.

به گزارش جام روز؛ سرهنگ بزمی با اعلام این خبر افزود: تقاطع دکتر فاضل پنج که امسال توسط شورای اسلامی و شهرداری دوره قبل بازگشایی و به حال خود رها شده الان لاین سمت راست بلوار به طول تقریبا ۵۰۰متر بازگشایی نشده و برای تردد خودروها و‌ بویژه موتورسیکلت ها خطرساز شده که باید هرچه زودتر توسط مسئولان امر رفع مشکل شود.
وی با اشاره به دومین تقاطع پر خطر شهری ادامه داد :ابتدای تقاطع و بلوار خواجه عزیزالله مشکلات عدیده ای برای ترددخودروهای سبک و سنگین دارد که باید مشکلات این محورهم هرچه زودتر مرتفع و مشکل ترافیکی برطرف شود.
وی با اشاره به سومین مسیر پرخطرشهری تصریح کرد: ابتدای میدان و‌بلوار ابوالوفای بوزجانی تا میدان سمیع آباد مشکلاتی زیادی از جمله نبود تابلوهای هشداردهنده، عدم آسفالت نصف این محورکه سالهاست رها شده و مابقی آن به صورت خاکی مانده است.
وی اضافه کرد: بلور ابوالوفای بوزجانی تا میدان سمیع آباد تکمیل نشده وناقص رها شده ومسیر مشخصی برای خود‌روها وجود نداردواین مسیر فاقدروشنایی و دارای خطرات زیادی برای تردد وسائط نقلیه است که هرچه زودتر باید مشکلات این محور حل شود.


انتهای پیام/

خبرنگار: محمد رضا حقدادی