فرمانده انتظامی تربت جام بیان داشت: برخی حودروهای اداری خارج از وقت اداری در خیابان ها رها می باشد که در صورت مشاهده پلیس پلاک آنها را کنده وجمع آوری می کند.

به گزارش جام روز، هوشنگ کیانی فرمانده انتظامی تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به برنامه های دشمن برای مدیریت اعتراض های مردمی و تبدیل کردن آن به اغتشاشات در کشور گفت: خوشبختانه به دلیل انسجام، یک دلی و وحدت کامل در شهرستان هیچگونه حادثه ای رخ نداد که لازم است همه مراقبت کنند که دچار خدشه نشود.

کیانی با اشاره به برنامه های دشمن برای انقلاب اسلامی افزود: اختلاف افکنی بین ارکان نظام و مردم، تخریب اموال عمومی و شخصی، ایجاد نامنی های اجتماعی و صدمه زدن به دستگاه های اجرایی از دستورات شبکه ماهواره ای دشمن برای برهم زدن نظم عمومی بود که خوشبختنانه مردم منطقه مرزی تربت جام با هوشیار در دام آنها قرار نگرفتند.

وی با اشاره به اهمیت رعایت مسائل ایمنی در اداره ها و نهاد ها تصریح کرد: مدیران دستگاه اجرایی و اداری بدانند احتمال خطر همیشه است و حتما باید برای یک دستگاه دولتی یا خصوصی اتفاقی بیفتد تا نسبت به رعایت مسائل ایمنی و نصب دوربین مداربسته اقدام کنند.

فرمانده انتظامی تربت جام با اشاره تردد خودروهای دولتی در وقت غیر اداری  بیان داشت: برخی حودروهای اداری خارج از وقت اداری در خیابان ها رها می باشد که در صورت مشاهده پلیس پلاک آنها را کنده و جمع آوری می کند.

کیانی با ابراز گلایه از عملکرد مدیران در استفاده شخصی از خودروی دولتی ابراز داشت: برخی مواقع مدیران به همراه خانواده با خودروی دولتی خارج از وقت اداری در سطح شهرستان  تردد می کنند که مردم تصاویر آن برای راهنمایی رانندگی ارسال کرده اند دقت شود این امر شایسته مدیران نظام اسلامی نیست.

وی با تقدیر از همکاری نیروی بسیج در برقراری امنیت عنوان داشت: پلیس به عنوان اصلی ترین دستگاه نظامی برای برقراری امنیت در شهرستان مسئولیت دارد که نیروهای مردمی و بسیج با همکاری منسجم این دستگاه را یاری کرده که شایسته تقدیر و تشکر است.

انتهای پیام/