گفت: مدیران تازمانی که حرف مردم را گوش کنند و بافهمیدن آن اقدام به عمل را در دستور کار قرار دهند در جایگاهی که هست باقی می ماند.

به گزارش جام روز،حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به گلایه های مردم و اعتراض آنها گفت: مدیران تازمانی که تکیه بر نیروی عظیم داخلی داشته باشند و حرف مردم را گوش کنند و بافهمیدن آن اقدام به عمل را در دستور کار قرار دهند در جایگاهی که هست باقی می ماند.

حجت الاسلام پیرنیا با اشاره اهمیت نزدیکی مدیران با اقشار مردم افزود: مدیران اجرایی هر چقدر که از مردم فاصله بگیرند تشنجات بیشتر می شود و  تکیه نکردن به نیروی عظیم مردم و در مسائل کشور آنها را مشارکت ندادن دیگر  اشتباه آنان است.

وی با توجه به اهمیت دهه فجر تصریح کرد: حفظ و ارائه دستاوردهای انقلاب مهمترین برنامه ای است که باید در دهه فجر شهرستان رقم بخورد و این موضوع باید به صورت مردمی شکل بگیرد و مدیران نقش تسهیل کننده داشته باشند.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به حضور مردم در عرصه های انقلاب بیان داشت: استکبار جهانی تلاش کرد از اعتراض های مردم سو استفاده کند که مانند همیشه با هوشیاری مردم در اجرای توطئه هایش شکست خورد.

حجت الاسلام پیرنیا با اشاره به جنجال های جناح های سیاسی تاکید کرد: مردم ایران تابع خط و خطوط سیاسی و جناحی نیستند و از این دسته بندی ها در جامعه ناراحت و همیشه تابع ولایت و رهبری انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به جهانی شدن انقلاب سال ۵۷ ابراز داشت: مردم جهان هنوز نتوانسته اند پیام انقلاب را به خوبی درک کنند که چگونه ملت ایران با همه مشکلات پای انقلابشان ایستاده و از آرمان های آن کوتاه نمی آیند.

امام جمعه موقت تربت جام ادامه داد: در سال ۲۰۰۹ سران کشورهای غربی و مدئیان توسعه مدنی در جلسه اقتصادی که در ایتالیا برگزار شداعتراف کردن که انقلاب ایران مدرن ترین انقلاب جهان است.

انتهای پیام/