شهردار تربت جام گفت: با صرف بيش از 20 ميليارد ريال اعتبار پروژه هاي عمراني شهرداري در دهه فجر امسال مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

به گزارش جام روز، سید علی حسینی شهردار تربت جام  ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی گفت: با صرف بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی شهرداری در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

حسینی با اشاره به اهمیت نامگذاری مکان ها به عنوان یک شاخصه فرهنگی افزود: پروژه میدان بصیرت را به عنوان یک نماد برای شهری در نظر گرفتیم که در آشوب ها وفتنه های بعد از انقلاب سربلند بیرون آمده است و مردم با وحدت و انسجام نشان دادن که بصیر و در خط ولایت هستند افتتاح می شود.

وی با اشاره به وظیفه همه اقشار در پاسداشت عناصر ملی و مذهبی تصریح کرد: در پاسخ به آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی توسط اغتشاش گران و بی احترامی و هتک حرمت به پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط آنان بزودی پرچم پر افتخار ایران که حاصل خون شهیدان و ایثارگران است با ارتفاع  ۵۰ متر در میدان ورودی شهر نصب و برافراشته می شود.

شهردار تربت جام با انتقاد از دولتی شدن برنامه های ملی و مذهبی بیان داشت: متاسفانه برگزاری مجالس مذهبی و ملی  حالت اداری به خودش گرفته و مردم کمتر احساس تکلیف می کند و مدیران باید طوری عمل کند که این مجالس با حضور گسترده مردم و تشکل های دینی انجام گیرد.

حسینی با اعلام آمادگی شورا و شهرداری تربت جام  برای استفاده از ظرفیت خصوصی بیان کرد: برای بالا بردن رضایتمندی شهروندان شورا و شهرداری آمادگی دارد که اجرا و مدیریت پروژه های عمرانی و رفاهی تربت جام را به صورت مشارکتی در اختیار بخش خصوصی قرار دهد تا چهره شهر زیباتر از گذشته شود.

وی ادامه داد: سینمای تربت جام به عنوان یک مکان فرهنگی و تفریح در حال واگذاری به بخش خصوصی است که امید می رود از نیم بهمن امسال خدمت رسانی به همشهریان را آغاز کند.

انتهای پیام/