گفت: پرچم هويت ملي مردم می باشد به طوري که قبل و حين انقلاب کسي پرچم ايران را آتش نزد و اين کار مطالبه مردمي نيست بلکه اغتشاش گري و پشت صحنه آن استکبار جهاني است.

به گزارش جام روز، مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد با تاکید بر برنامه های ارزشمند، مدون، انقلابی، مبتکران و به روز در بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  پرچم هویت ملی مردم می باشد به طوری که قبل و حین انقلاب کسی پرچم ایران را آتش نزد و این کار مطالبه مردمی نیست بلکه اغتشاش گری و پشت صحنه آن استکبار جهانی است.

حمیدی با اشاره به حوادث اخیر در کشور افزود:  مردم راهشان را از اغتشاش گران جدا کردند و همه باید دست به دست هم دهیم و مشکل اقتصادی و معیشتی مردم که یک فرایند است را حل کنیم.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی بر اساس آزادی و آزادی خواهی شکل گرفته است و نقد های متفاوت مردم با تخریب اموال بیت المال و مردم سازگار نیست و فضای نقادی باید به گونه ای باشد که مخاطب احساس کند دارد به او پشنهاد ها سازنده ارائه می شود.

فرمادار تربت جام با اشاره به حضور مردم در دفاع از انقلاب بیان داشت: مردم انقلابی ایران از این گونه توطئه ها زیاد دیده اند و نشان دادن پای خون شهدا وحدت و انسجام دارند و همیشه مقابل دشمن ایستاده اند و استکبار هیچگاه به اهدافش نرسیده است.

حمیدی ادامه داد: میز مدیران خون بهای هزاران شهید است و این انقلاب ریشه در قابلیت ها و بنیان های مستحکم دینی و الهی دارد و تبین دستاوردهای انقلاب برای همه جامعه باید در دستور کار مدیران قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: با هوشمندی و درایت باید همه توان را به کار ببندیم که دشمن از اتفاقات سوء استفاده نکند که آسیب به نظام اسلامی به همه ملت ایران ضربه وارد می کند.

فرماندار تربت جام یاد آور شد:  برنامه های ارزشمند و مدون را طوری در نظر گرفته شود که پاسداشت خوبی از شهدا و دستاوردهای انقلاب صورت بگیرد.

انتهای پیام/