مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام گفت: حماسه حسینی 9دی خنثی کننده توطئه تسخیر ایران بود و کسانی که کشور را به لب پرتگاه بردند و به قانون لگد زده بودن با حضور مردم به اهدافشان نرسیده و حق بر باطل پیروز شد.

به گزارش جام روز،  همزمان با ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اجتماع بزرگ بصیران شیعه و اهل سنت با حضور امامان جمعه وجماعات، نماینده مجلس، فرماندار، مسئولان اجرایی ، نظامی ، امنیتی، قضایی و قشرهای مختلف مردم در مسجد مهدیه تربت جام با شکوه خاصی برگزار شد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام گفت: یوم الله ۹دی باید هر سال گرامی داشته شود که در تاریخ اسلام وانقلاب ماندگار شود و قهر خداوند ظهور پیدا کرد وبساط فتنه گران و استکبار جهانی بر چیده شد.

حجت الاسلام سید جعفر احمدی افزود: حماسه حسینی ۹دی خنثی کننده توطئه تسخیر ایران بود و کسانی که کشور را به لب پرتگاه بردند و به قانون لگد زده بودن با حضور مردم به اهدافشان نرسیده و حق بر باطل پیروز شد.

وی با اشاره برنامه ریزی دشمن برای براندازی جمهوری اسلامی تصریح کرد: در بررسی ۶۰ موسس آمریکا برای براندازی انقلاب اسلامی به این نتیجه رسیده بودن که بزرگترین حمله نظامی نمی تواند مردم ایران را از پای درآورد  واین موضوع باعث انسجام ملی آنها می شود وتفکر راهبردی جمهوری اسلامی یک دولت انقلابی وایدئولژیک است که باید از طریق آشوب های داخلی سرنگون شود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام یادآور شد: آشوب وانقلاب های رنگی با فرمول تقلب در انتخابات آغاز می شود که رمزش تقلب است که شش ماه قبل از انتخابات با تشکیل صیانت از آرا توسط خواص بی بصیرت کلید خورد که هشت ماه کشور را ملتهب و مردم با خون جگر تحمل کردن  که با توهین به امام حسین (ع) و اسلام ماهیت واقعی آشوب گران بر همه روشن و اصولگرا و اصلاح طلب در ۹ دی به میدان آمدند و حماسه ساز شدند.

حجت الاسلام احمدی تاکید کرد: عوامل ایجاد فتنه خودخواهی، ساده لوحی و بی بصیرتی است و تا زمانی که ملت و جمهوری اسلامی در راه مبارزه با استکبار حرکت می کند فتنه ها ادامه دارد.

وی با اشاره به سخنان سفیران انگلیس و عربستان با یکدیگر در خصوص علل شکست در سال ۸۸عنوان داشت: علت اصلی شکست در کودتای مخملی سال ۸۸ را کم شمردن قدرت ولایت فقیه و دست حمایت خداوند از ملت مبارز و حق طلب ایران دانستند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه تربت جام با اشاره به فتنه جدید استکبار جهانی خاطرنشان کرد:  رهبر ایران ثروتمندترین فرد در جهان است که میلیون جوان حاضرند در ایران و دنیا براساس قرآن و اسلام جان شان را فدای راه و آرمان های این رهبر الهی نمایند.