امام جمعه تربت جام گفت: بر اساس قانون اساسی سخنان و هشدارهای رهبری فصل الخطاب است و اگر خواص بی بصیرت به این هشدارها توجه می کردند فتنه در کشور ایجاد نمی شد.

به گزارش جام روز؛ حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در خطبه های نمازجمعه که در مصلی الغدیر برگزار شد با اشاره به عبرت های ۹ دی گفت: بر اساس قانون اساسی سخنان و هشدارهای رهبری  فصل الخطاب است و اگر خواص بی بصیرت به این هشدارها توجه می کردند فتنه در کشور ایجاد نمی شد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به نقش رهبری در فتنه افزود: اگر هشدارهای رهبری و تبعیت مردم در ۹ دی نبود فتنه ۸۸ دودمان کشوربر باد می داد و آنان می خواستن نظام را تغییر دهند و این لشکر کشی ها یک کوتای نا فرجام برای آنها شد.

وی با اشاره مولفه های فتنه ۸۸ تصریح کرد: منشا فتنه را باید بشناسیم که هویت آن متعلق به یک شخص نبود بلکه یک جریان وتفکر به دنبال ایجاد آشوب بود و همچنان دشمنی آنها با ملت و انقلاب ادمه دارد تا مردم را زمین گیر و در راه مبارزه با استکبار سست کنند.

امام جمعه تربت جام خاطرنشان کرد: ملت ایران دارای بصیرت است وفریب فتنه ها را نمی خورد و محکم تر از گذشته راه امام، انقلاب و شهیدان را ادامه می دهیم و در نبرد با استکبار کوتاهی نخواهیم کرد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به مشکلات مردم یادآور شد: بستر ایجاد آتش در جامعه فراهم است مراقب باشیم بهانه به دست دشمن ندهیم که به دنبال تخریب پایه های حکومت بوده و اعتراض اخیر نشان می دهد عده ای از مسئولان حواسشان به دشمن نیست و بیشتر باید تلاش کنند تا گره های مردم حل شود.

وی ادامه داد: جرچه مشکلات مردم پیچیده تر شود دشمن به همین میزان مرموز تر و تنیده تر جلو می آید و آن زمان است که هزینه روشنگری مردم بسیار بالا می رود.

امام جمعه تربت جام با اشاره به عملکرد مسئولان در ایجاد فتنه بیان داشت: عملکرد بد مسئولان باعث فتنه شد و اشتباه آنان این بود که مردم را مایوس می کردند و ملت حق دارند مقابل عملکرد ضعیف مسئولین ایستاده و حقوقشان را در چارچوب قانون مطالبه کنند.

انتهای پیام/