راوی دفاع مقدس گفت: یادواره شهدا برای معرفی افرادی است که نشان دان با تبعیت از ولایت می شود پیروز میدان بود.

به گزارش جام روز، خسروی روای دفاع مقدس بعد از ظهر امروز در یادواره ۱۰شهید روستای تلفیقی امغان برگزار شد گفت: یادواره شهدا برای معرفی افرادی است که نشان دان با تبعیت از ولایت می شود پیروز میدان بود.

خسروی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در عراق وسوریه افزود: پیروزی جبهه مقاومت به خاطر حضور سربازی ولایت مدار و مطیع ولایت محقق شد که در نامه خود نمی نویسد سرلشکر و می گوید سرباز ولایت و نشان می دهد برای خدمت به مردم به دنبال جایگاه و پست بالا نمی گردد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی علت موفقیت در نابودی دشمن سلفی و داعشی را تلاش مجاهدانه و تبعیت محض از دستورات ولایت می داند و می گوید اگر همه به سخنان ولی امر مسلمین گوش کنند و تمام تلاش خود را انجام دهند تا عملی شود اقصاد و فرهنگ کشور دیگر دچار مشکل نخواهد بود.

راوی دفاع مقدس با اشاره به وصیت نامه شهیدان تصریح کرد: اگر وصیت نامه های شهدا را بررسی کنید می بینید که بیش از ۹۰ درصد پیام مشترک حمایت و تبعیت از ولایت را مهمترین راه خود می خوانند.

استاد دانشگاه بیان داشت: محور تصمیمات در کشور قرآن واهل بیت هستند و نمی شود به شعر حافظ مربوط دانست و امروز هم برکات به لطف وجود حضرت ولی عصر (عج) است.

خسروی با اشاره به هجمه های دشمن به انقلاب اسلامی یادآور شد: چهار دهه از انقلابی که دشمن می گفت بیش از چند ماه دوام نمی آورد گذشته و تمام دستاوردهای کشور و حفظ نظام توسط بدنه فعال بسیج صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: در جمهوری اسلامی با مسئولان تعارفی نداریم و به هیچ جناح و جریانی متصل نیستیم و هر کس از جریان انقلاب فاصله بگیرد مورد نقد تفکر انقلابی و جریان های مردمی است و این امر مصادق امربه معروف می دانیم.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امر به معروف باعث ماندگار شدن در ذهن ها می شود به گونه ای که می بینید امام حسین (ع) با قیام برای این اصل فرموش شده چنان در یادها مانده است که در یک روز همایش اربعین بیش از ۵۰ میلیون وعده غذایی رایگان توزیع می کنند.

خسروی عنوان داشت: ولایت مداری افراد را با گفتن شعارهای رهبری نسنجید بررسی کنید ببینید در میدان عمل چه کرده است و بدانید اگر در اقتصاد و فرهنگ به سخنان رهبری عمل می شد وضعیت اینگونه نبود.

وی افزود: دولت باید زحمت ها را طوری صورت بدهد تا فضای اسلامی جامعه تقویت شود نه اینکه از ضد انقلاب خارج نشین تقدیر کنند و نشان دهیم همه همچنان عاشق انقلاب و اسلام هستیم.