امام جمعه چابهار گفت: تفکر بسیج خدمت فراوانی به بشریت کرده و اگر روحیه بسیج نبود داعش بر کشورهای اسلامی مسلط می شد و مخالفان فرهنگ بسیج در دنیا و آخرت خار و ذلیل می شوند.

به گزارش جام روز، همزمان باپنجم آذر سالروزتشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) همایش بیش ازپنج هزاربسیجی شیعه و اهل سنت باحضور مسئولین اجرایی، نظامی، انتظامی، بسبجیان، خانواده شهدا، علما و قشرهای مختلف مردم در مصلی الغدیر تربت جام باشکوه خاصی برگزار شد.

در این محفل حماسی و بسیجی حجت الاسلام سید محمد موسوی امام جمعه شهرستان چابهار با تسلیت ایام شهادت امام حسن عسکری (ع)، تبریک هفته مقدس بسیج، آغاز ولایت و امامت امام زمان (عج) و فرارسیدن هفته وحدت گفت: تفکر بسیج توانسته خدمت فراوانی به بشریت انجام دهد و اگر روحیه بسیج  نبود؛ داعش بر کشورهای اسلامی مسلط می شد و کسانی که مخالف فرهنگ بسیج هستند بدانند در دنیا و آخرت خار و ذلیل هستند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به عظمت بسیج افزود: امام خمینی (ره) برای مقابله با هجمه و فتنه های اقتصادی، سیاسی، نظامی و اجتماعی  بسیج مستضعفین را تشکیل دادند و مسئولان قدر بسیج را بدانند و اگر غافل شوند به آتش خشم الهی گرفتار خواهند شد.

وی تصریح کرد: گسترش فرهنگ بسیجی باعث شد دشمن نتواند هیچ غلطی را صورت دهد و توجه به داخل وقدرت ملت در همه زمینه ها و استفاده از تفکر بسیج راهگشا مشکلات عالم است.

امام جمعه چابهار ادامه داد: بسیجیان تربیت شده مکتب حسینی و خمینی هستند که نمی تواند ظلم را قبول و در برابر استکبار مستحکم و مقاوم در صحنه ایستاده اند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به فرهنگ بسیج که معجزه می کند بیان داشت: فرهنگ بسیجی در سیمای سردار سلیمانی به عنوان یک سرباز مکلف که با تشکیل بسیج مردمی در کشورهای لبنان، سوریه و عراق توانست بر خلافت ظالمانه داعش پایان دهد و بهترین شاحصه شناخت این فرهنگ و  روحیه در اربعین حسینی به منصه ظهور رسید.

وی با اشاره به وعده و نصرت پیروزی رزمندگان اسلام در سایر عرصه مقاومت توسط امام خمینی یادآور شد: امام خمینی به رزمندگان فرمود راه آزادی قدس از کربلا می گذرد و امروز با کمک خون شهدا در کربلا حاضر هستیم و چه زیبا وعده الهی امام محقق و پیرو فرمایش رهبری قبل تمام شدن ۲۵ سال شاهد آزادی قدس خواهیم بود.

امام جمعه چابهار تاکید کرد: سیلی ایران به استکبار جهانی باعث شد که ترامپ احمق سکوت کند و به دنبال دسیسه های جدید باشند و مسئولان بدانند مذاکره با شیطان هیچ وقت راهگشا کشور نیست و آنچه کشور را نجات می دهد حفظ و انسجام در آحاد مردم و ایجاد روحیه و تفکربسیجی است.

حجت الاسلام موسوی با بیان سیره پیامبررحمت (ص)عنوان داشت: ملت ایران حامی مظلومین جهان وبه صورت علنی از جریان ها ضد استکباری حمایت می کند و این بر گرفته از سیره عملی پیامبر رحمت محمد بن عبدالله (ص) که همان فرهنگ تداوم یافته در بسیج است.

انتهای پیام/