با حکم حجت الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی احمد عارفی نیا به سمت رئیس دادگستری و انقلاب تربت جام معرفی شد.

به گزارش جام روز، مراسم آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری و انقلاب تربت جام ظهر امروز با حضور رئیس شورای قضایی استان خراسان رضوی، اعضای شورای اداری وتامین، خانواده های شهدا وایثارگران و قضات شهرستان که در سالن شهید سید جواد صامعی برگزار شد.

در این مراسم با حکم حجت الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری  خراسان رضوی احمد عارفی نیا به سمت رئیس دادگستری و انقلاب  تربت جام معرفی و از از خدمات شش ساله موحدی فر تشکر وقدردانی شد.

علی رستمی فرماندار تربت جام گفت: تربت جام سومین شهرستان بزرگ استان خراسان رضوی از لحاظ جمعیت و و سعت می باشد که فضای رسیدگی به پرونده های قضایی شهروندان ازاستاندارد فاصله و مطابق با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری این منطقه مرزی که همه مولفه های نا امنی را دارد نیست.

رستمی افزود: همسایه بودن با دو کشور بلازده و نا امن افغانستان و ترکمنستان باعث نشده است جرائم رشد محسوسی داشته باشند و این امر با حضور نیروهای مقتدر در دستگاه های قضایی و امنیتی محقق و این گلوگاه امنیتی استان و کشور در بالاترین سطح امنیت به سر می برد.

وی ادامه داد: عزت نفس و بزرگ منشی همراه با روحیه معنویت مدیران باعث شد کنترل جرائم به خوبی صورت بگیرد و در شاخصه ها استان تفاوتی فاحش نداریم.

فرماندار تربت جام تصریح کرد:دستگاه عضو شورای تامین شهرستان در مسائل امنیتی فرافکنی نکرده و مسئولیت را به دوش یکدیگر قرار نداده و بسته های امنیتی را برای نظام تلقی و با تمام توان در میدان حاضر شدند.

رستمی با ارائه گزارشی از وضعیت فضاهای دستگاه شهرستان از مدیر دستگاه قضایی استان  خراسان رضوی در خواست کرد: نسبت به راه اندازی مجدد دادگاه عمومی شهر نصر آباد و تامین نیروی زندان جدید که از بروز ترین زندانهای کشور که آماده بهره برداری است کمک نماید.

در پایان با اهدایی اهدایا و لوح سپاس از موحدی فر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/