فرمانده تیپ ۳۸ زرهی محمد رسول الله تربت جام گفت: در روز ۱۳ آبان در کنار مردم می گوییم مرگ برآمریکا و با حضور پرشور در کنار دیگر قشرهای جامعه نشان می دهیم ارتش،سپاه و دیگر نیروهای مسلح در کنار دیگر هستند.

ایرج دبیرنظامی فرمانده تیپ ۳۸ زرهی محمد رسول الله تربت جام در گفتگو باخبرنگار جام روز گفت: بعد از انقلاب اسلامی مهمترین حرکتی که در کشور صورت گرفت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است.

دبیرنظامی با اشاره به ایام شهادت شهید حسین فهمیده افزود:  این روز ها مصادف با شهادت نوجوانی که پرورش یافته مکتبی است که او را به درجه ای رساند که امام خمینی (ره) می فرماید: «رهبر من آن نوجوان ۱۳ ساله ای است که نارنجک به خود بسته وزیر تانک می رود» و این روحیه در جوانان امروز هنوز ادامه دارد.

وی با اشاره به تاثیر گذاری ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام تصریح کرد: ۱۳ آبان نقطه عطف و درخشانی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود و دشمنان و استکبار جهانی امروز برنامه می ریزد تا از طریق تاثیر گذاری روی دانش آموزان و دانشجویان نفوذ کند.

فرمانده تیپ مستقل ۳۸ زرهی محمد رسول الله تربت جامادامه داد: جمهوری اسلامی تمام برنامه ها و پایه اساس را برای دانش آموزان و دانشجویان قرار داده است و امروز شاهد حرکت های خوب اردوهای جهادی دانشجویی و دانش آموزی هستیم و این برنامه با تشکل ها مختلف همانند مجلس دانش آموزی به دنبال نقش دادن به نیروهای جوان است.

دبیرنظامی بیان داشت: حضور جوانان در برنامه ها باعث می شود تا همیشه در صحنه ها حاضر و استارت هر کاری مهمی که در کشور بخواهد سازنده باشد از مدارس و دانشگاه شروع شود.

وی با اشاره به مولفه های امنیت خاطرنشان کرد: پایه و اساس نیروهای مسلح ارتش، سپاه و نیروی انتظامی مردمی بودن آنها است مگر ما که جزئی از بدنه نیروهای مسلح هستیم از بدنه مردم نیستیم و فقط به عنوان یک خدمتگذار به انقلاب مشخص تر از افراد جامعه دیده می شویم و مسئولیت بیشتری داریم و پشتوانه مردمی باعث ایجاد امنیت شده است.

فرمانده تیپ مستقل ۳۸ زرهی محمد رسول الله تربت جام عنوان داشت: حضور در صحنه مردم در کنار دیگر مولفه ها باعث ایجاد امنیت پایدار و ما به عنوان فدائیان مردم چه در لباس ارتش و یا در هر لباس دیگر از دستگاه های امنیتی باشیم پشتوانه حرکت هایمان مردم است و اگر مردم نباشند ما هم هیچ هستیم.

دبیر نظامی تاکید کرد: در روز ۱۳ آبان در کنار مردم به پشتوانه سخن امام خمینی می گوییم مرگ برآمریکا و با حضور پرشور در کنار دیگر قشرهای جامعه نشان می دهیم ارتش،سپاه و دیگر نیروهای مسلح در کنار دیگر هستند.

انتهای پیام/