فرماندار تربت جام گفت: روزهای ملی و مذهبی متعلق به هیچ جناح وجریان سیاسی نیست و این روزها باید باعث هم افزایی و وحدت بیشتر شود.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان که در فرمانداری برگزار شد گفت: روزهای ملی و مذهبی متعلق به هیچ جناح وجریان سیاسی نیست و این روزها باید باعث هم افزایی و وحدت بیشتر شود.

رستمی افزود: آمریکا نشان داد که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و از فرصت جمهوری اسلامی برای اثبات خود استفاده نکرد و راهی را رفت که دشمنی را تقویت کرد و مردم هم در صحنه نشان دادن که در برابر زیاد خواهی استکبار در کنار یکدیگر هستند.

وی تصریح کرد: ۱۳آبان روز ملی و ضد استکباری متعلق به همه مردم و به خصوص دانشجویان و دانش آموزان است و باید به گونه برنامه ریزی انجام شود تا این قشر محرک جامعه  در این برنامه ها پر شور و نشاط حاضر شوند.

فرماندار تربت جام با ابراز گلایه از حضور کمرنگ دانشگاه ها در مراسم روز ملی ۱۳ آبان در سال گذشته خاطر نشان کرد: سال گذشته یک دانشگاه با تابلو و نشان در مراسم حاضر شد و دیگر مراکز عالی به چشم نیامدند و انتظار هست امسال پرشور تر ازگذشته شرکت کنند.

رستمی ادامه داد: دانشگاه های تربت جام در سکوت کامل به سر می برند و از برنامه های کرسی های آزاد اندیشی و مناظره خبری نیست که لازم است برنامه ریزی شود تا تشکل ها با جدیت بیشتر وارد شوند.

وی عنوان داشت: مناسبت های ملی و مذهبی باعث ایجاد وحدت می شود و باید به گونه برنامه های این روز صورت بگیرد تا به جناح و گروه خاصی منتسب و یا انتقاد نشود و به برنامه های ابلاغی شده کشوری اکتفا شود.

فرماندار تربت جام اعلام داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور از میدان شهدا به سمت میدان ولیعصر برگزار و دوباره نشان خواهیم داد که ملت و دولت در کنار یکدیگر با تبیعت از مقام معظم رهبری در مسیر انقلاب اسلامی پرشور تر ازگذشته در صحنه حاضریم.

انتهای پیام/