مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: امروز وقتی دشمن برای سپاه برنامه می‌ریزد مردم در کنار مسئولین در فضای مجازی پاسخ می دهند که این برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است.

عابدین عابدینی مقدم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به هجمه دشمن به سپاه گفت: امروز وقتی دشمن برای سپاه برنامه می ریزد مردم در کنار مسئولین در فضای مجازی چگونه پاسخ و جانفشانی می کنند واین برگرفته از فرهنگ ایثار وشهادت است.

عابدینی مقدم ادامه داد: در کشوری که روحیه ایثارگری وشهادت طلبی موج می زند قطعا دشمن نمی تواند نگاه بد داشته باشد و اگر امنیت معنا و مفهومی دارد و استکبار به چشم دیگری به ایران نگاه می کنند این قدرتمندی نظام به برکت شهیدان و زحمات ایثارگران است.

وی با اشاره به توطئه دشمن برای فاصله انداختن مردم با فرهنگ ایثار وشهادت  تصریح کرد: آنچه مشاهد می شود حضور پرشور مردم در برنامههای فرهنگ ایثار وشهادت است و نشان داده اند هرکجا که لازم باشد پاسبان خون شهدا هستند این فاصله در نظام ما مفهومی ندارد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد:  مردم ایران فهیم وبصیرهستند و هرگاه نظام و کشور نیازمند حضور مردم بوده است وارد صحنه شدند و این موضوع در ۲۲بهمن، انتخابات، روز قدس و محرم ها نشان دادند و آنچه که باید توجه داشته باشند وقت شناسی و گوش به فرمان رهبری بودن است.

عابدینی مقدم افزود:در کشوری که فرهنگ مردم آن شهادت طلبی است هزینه حفظ امنیت و دفاع کمتر از ساخت سلاح های پیشرفته می باشد و یاد خاطره شهیدان در کنار تکریم خانواده شهدا زنده نگه می دارد فرهنگ ایثار وشهادت را و هیچ محفلی به اندازه یادواره و کنگره ها نمی توانند مروج این فرهنگ شود.

وی ابراز داشت: مردم انقلابی ایران برای دفاع از آرمان و ارزش ها دفاع مقدس در یک صف دارند و اگر شرایط دفاع به وجود آید بهتراز نسل قبل مثل شهید حججی در میدان حاضر می شوند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی یادآور شد: امروز اگر می بینید سپاه قدس، مسئولین و مقام معظم رهبری با اقتدار و محکم با دشمن سخن می گویند، پشتوانه ای همانند شهید حججی ها است که برای حضور و دفاع از حرم درخواست های بسیار دادند.

عابدینی مقدم خاطر نشان کرد: برای حفظ وحراست از انقلاب اسلامی اگرکسی کم بگذارد از قافله انقلاب وشهدا جا مانده و تنها راه پیمودن این مسیر شهیدان ندیدن خود است.