فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا گفت: نیروهای مسلح متحده هستند وپای در رکاب، ولایت مدار و انقلابی در عرصه ها حاضر واجازه نفوذ به دشمن نمی دهد.

به گزارش جام روز، ظهر امروز همزمان با ایام شهادت پیام رسان نهضت عاشورا امام سجاد (ع) دومین یادواره ۲۸۲ شهید ارتش شهرستان های تربت جام،تایباد،باخرزو فریمان به حضور فرماندهان ارشد نظامی خراسان رضوی به میزبانی تیپ ۳۸ زرهی محمد رسول الله نزاجا در مصلی الغدیر تربت جام برگزار شد.

در این محفل معنوی فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا گفت: شهدا در دفاع مقدس با تاسی از قیام عاشورا و لبیک به نایب امام زمان با بصیرتی که داشتند جانشان رابرای اسلام و انقلاب تقدیم کردند و امام را تنها نگذاشتند.

امیرسرتیپ دوم آذریان افزود: شهدا حسینی و جهادی در میدان حاضر شدند و انقلابی عمل کردند و ما سربازان کشور در مسیرشهدا حرکت واعلام می کنیم پای در رکاب ولایت وانقلابی هستیم.

وی ادامه داد: شهدای و خانواده های آنها مایه افتخار هستند و امنیت پایدار، صلابت واقتدار که در منطقه  از برکت خون شهیدان است و ما به آنان قول داده ایم از مرزهای جمهوری اسلامی دفاع واجازه تجاوز به هیچ کس را ندهیم.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا عنوان کرد: برپایی یادواره شهدا با هدف اطلاع رسانی به نسل جوان امروز است که فضای دفاع وشهادت را درک نکرده تا بدانند وظیفه آنها چیست وچگونه می تواند انقلابی ودر صحنه حضور داشته باشند.

امیرسرتیپ دوم آذریان با اشاره به فتنه های دشمنان گفت: استکبار جهانی از ابتدای انقلاب با توطئه وفتنه ولشکر کشی به منطقه می خواست به انقلاب ایران لطمه بزند که تاکنون به نتجیه نرسیده و شکست خورده است و امروز با چهره و ترفند دیگر با استفاده نیروهای تکفیری برای تغییر شرایط در منطقه حاضر شده که هدفش جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: هیچ قدرتی حق تعرض به مرزهای ایران را ندارد و نیروهای مسلح برابر تجارب روز به روز بر توان وآمادگی می افزاید وهیچ کس نمی تواند برای جمهوری اسلامی تصمیم بگیرد و تابع فرمان رهبری هستیم.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا با اشاره گزافه گویی ترامپ تصریح کرد: نیروهای مسلح با یکدیگر اتحاد کامل دارند و ارتش با حمایت سپاه پاسدران اجازه نخواهد کسی به حیث آنها لطمه وارد کند و توی دهن کسی می زنیم که به خواهد تفرقه ایجاد کند و انسجام وحدت بین نیرهای مسلح از بین رفتنی نیست.

امیرسرتیپ دوم آذریان خاطر نشان کرد: توسعه نظامی جمهوری اسلامی در راستا بالا رفتن توان رزمی وجنبه بازدارندگی دارد وبرای کشور درمنطقه تهدید نیست وایران نشان داده باعث ثبات در منطقه است.

وی خطاب وزیر خارجه عربستان بیان داشت: وزیر خارجه عربستان معنای تروریست را نمی دانند وحرف های که می زند دیکته استکبار جهانی و بداند ایران قربانی ترور می باشد و در تاکنون ۱۷ هزار شهید ترور برای تعالی تقدیم اسلام و کجا ایران اقدام به ترور وحتی تهدید کرده است.

فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا یادآور شد: جمهموری اسلامی با قدرت نیروهای دشمن در آن سوی مرزها رصد وکنترل میکند واگر بخواهند نیروها نظامی آمریکا اشتباها سوار هواپیما مسافربری شوند آنها را همانند گذشته که در بندر عباس زمین گیر می کنیم.