امام جمعه تربت جام گفت: شهید حججی یک جوان بود و به دشمن نشان داد در دفاع از اسلام و انقلاب فقط سرداران بازنشسته ورود پیدا نکرده اند و جوان در میدان حاضرند و رویش در بدنه انقلاب مشهود است

به گزارش جام روز، حجت الاسلام طاهری امام جمعه تربت جام شب گذشته درمراسم هفتمین شب از تدفین شهید حججی در مسجد چهارمعصوم این شهر بیان داشت: اعتماد به دشمن بزرگترین خطا است آنان به قدری کینه ورز و خیانت کار هستند که داعش را به جان کشور های اسلامی انداخته و از آزار و فریاد مسلمانان خوشحال می شوند.

حجت الاسلام طاهری افزود: استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا برای حفظ منافع خود حاضرند خسارت های بزرگی متحمل شوند در نبرد با جمهوری اسلامی عقب نشینی نکنند.

وی ادامه داد: امروز ایران نمی تواند نفت را به قیمت واقعی آن بفروشد چون حاکمان خود فروخته عربستان با قیمتی پائین تر برای آنکه ما دچار مشکل شویم می فروشد و نمی داند ملت ایران نگران بی پولی نیستند و با اتکا به توان داخلی ایستاده است.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: مردم ایران با توجه به قیام عاشورا و درس های آن واقعه مهم در تاریخ اسلام وجهان می خواهند مسئولین در برابر استکبار و دشمنان اسلام ایستادگی کنند و استقامت و مقاومت را تنها راه می دانند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به بد عهدی آمریکا در برجام بیان داشت: برجام با توجه به اینکه برای آمریکا منفعت داشته را نقض می کنند ومی خواهند مسئولان جمهوری اسلامی را برای حفظ این قرارداد به کرنش در آورند که این آرزو را به گور خواهند برد.

وی یادآور شد: مذاکره با دشمن وقتی باید صورت بگیرد که قرار است او را نصیحت کنیم و اینگونه مذاکر مورد تائید مردم و خداوند و حق نداریم طوری صحبت کنیم که دشمن احساس کند می تواند بر ما مسلط شود.

امام جمعه تربت جام با اشاره به توان موشکی ایران بیان داشت: ترس بعضی ازمسئولان از توان وقدرت نظامی آمریکا باعث شد شهرک های موشکی ایران رونمایی شود تا بدانند که امروز اگر موشکی به سمت ایران بیاید پاسخ آن هزاران موشک است و در برابر دشمن با اقتدار ایستادگی کنند.

حجت الاسلام طاهری عنوان کرد: بزرگترین ترفند دشمن برای شکست اراده ها فریب دادن مردم و مسئولان است و با لبخند و اعلام دوستی می خواهند نفوذ کرده و ایستادگی و مقاومت را تضعیف کنند که به لطف شهید حججی ها و شهدای مدافع حرم که رویش های قیام عاشورا و انقلاب اسلامی هستند موفق نمی شوند.

وی خاطر نشان کرد: شهید حججی یک جوان بود و به دشمن نشان داد در دفاع از اسلام و انقلاب فقط سرداران بازنشسته ورود پیدا نکرده اند و جوان در میدان حاضرند و رویش در بدنه انقلاب مشهود است و راه توسط آنان با ایمان، محبت و دشمن شناسی ادامه دارد این رویش وپویش باعث درخشش شهید حججی شد.

امام جمعه تربت جام گفت: هیئت عزاداری امام حسین (ع) خروجی اش می شود مدافعان حرم و شهید محسن حججی که دشمن را نگران کرده است و برای به حاشیه کشنادن دسته هاو هیئت های عزاداری برنامه ریزی می کند تا جوانان را ازمسیردفاع از اسلام وانقلاب منحرف کند.

حجت الاسلام طاهری به اینکه چرا شهید حججی بیش از دیگر مدافعان حرم مطرح می شود عنوان داشت: شهید حججی مدافعان حرم را غربت و تهمت های ناروا خارج کرد و یکی از بزرگترین دلیل آن پخش تصاویر اسارت و دستگیری این شهید توسط داعش در فضای مجازی بود که می خواست روحیه مردم را تضعیف کند و نمی دانست شهادت کرامت و آرزوی ما است و از بریده شدن سر حراسی نداریم.

وی ادامه داد: اخلاص شهید حججی و احترام به پدر و مادر او رابه جایی رساند که امروز سبک زندگی او مورد بررسی مردم قرار گرفته است و نامه او به همسرش نشان از روحیه بال ا وزندگی زیبایش می دهد.

انتهای پیام/