رئیس عقیدتی و سیاسی تیپ 38 زرهی تربت جام گفت: زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث شده است انقلاب اسلامی تداوم داشته و برای کشورهای جبهه مقاوت و آزادی خواه به عنوان الگو مطرح شود باید تلاش این الگوها را به نسل های بعدی معرفی کنیم.

به گزارش جام روز، یادواره ۱۵ شهید کارمند تربت جام و دولتمردان شهید رجایی و باهنر با حضور امام جمعه، مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی، نظامی، انتظامی، خانواده های شهدا و ایثارگران، بسیجیان و قشرهای مختلف مردم شیعه واهل سنت امروز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) این شهر برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از نوحه سرایی و پخش نماهنگ دفاع مقدس حجت الاسلام لندرانی رئیس عقیدتی و سیاسی تیپ ۳۸ زرهی تربت جام با استفاده از آیات الهی گفت: عزت امروز اسلام و جمهوری اسلامی ثمره خون شهیدان است و همه بایداز دستاوردهای آنها پاسداری کنیم.

حجت الاسلام لندرانی افزود: زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث شده است انقلاب اسلامی تداوم داشته و برای کشورهای جبهه مقاوت و آزادی خواه به عنوان الگو مطرح شود باید تلاش این الگوها را به نسل های بعدی معرفی کنیم.

وی با اشاره به راه و سیره شهدا انقلاب تصریح کرد: شهدا با الگو گرفتن از حرکت امام حسین (ع) و بررسی واقیع حرکت امام از مکه و در مسیر راه و برخورد ایشان با یارانشان فهمیدن عده ای که وابستگی به دنیا داشتن از غافله آن حضرت جدا شدند پس با تقویت روحیه خداشناسی کاری کردن به جمع شهدای اسلام پیوستند و امروز براساس وصیت شهدا و سیره امام حسین (ع)همه باید جبهه آخرتی خود را تقویت کنیم.

رئیس عقیدتی و سیاسی تیپ ۳۸ زرهی تربت جام خاطرنشان کرد: هرچه به جبهه آخرتی توجه و رنگ بدهیم وابستگی به دنیا کمرنگ می شود و می توان آماده حرکت به سمت خوبی ها شد و می شود شهید محسن حججی که در برابر دشمن با صلابت ایستادگی می کند.

حجت الاسلام لندرانی بیان داشت: اگر انقلاب اسلامی اعتبار وجایگاهی دارد این مقام ومنزلت را شهیدان به ارمغان آورده اند و باید برای حفظ آن از ولایت تبعیت داشته باشیم.

انتهای پیام/