فرماندار تربت جام در نشست خبری با گرامیداشت شهدای دولت و 15 شهید کارمند تربت جام گفت: با صرف هزینه ای بیش از 92 میلیارد تومان تمامی روستائیان تربت جام تا پایان سال از نعمت گاز برخوردار می شوند.

فرماندار تربت جام در نشست خبری با گرامیداشت شهدای دولت و ۱۵ شهید کارمند تربت جام گفت: با صرف هزینه ای بیش از ۹۲ میلیارد تومان تمامی روستائیان تربت جام تا پایان سال از نعمت گاز برخوردار می شوند.

علی رستمی افزود: از مجموع ۸۶ روستا که در حال عملیات اجرائی گاز رسانی هستند در حال حاضر ۱۵ روستا آماده بهره برداری است

وی با اشاره به وضعیت آبرسانی با تانکر به روستاها افزود: در سال گذشته تعداد ۸۲ روستای منطقه با تانکر آبرسانی می شد که با اجرای پروژه های آبرسانی این رقم به ۳۷ روستا کاهش یافته است.

فرماندار تربت جام با اشاره به جلوگیری از انتقال گندم تولیدی به مرکز استان و تعطیلی سیلوها در شهرستان خاطرنشان کرد: قبلا گندم تولیدی منطقه به مرکز استان حمل می شد و برای تولید نان مجددا آرد به شهرستان انتقال می یافت که این امر موجب شد سیلوی ۵۰ هزار تنی که توسط بخش خصوصی احداث شده بود به تعطیلی بکشد که با ممانعت از انتقال گندم این سیلو از تیغه ی ورشکستگی نجات یافت و به چرخه درآمد بازگشت.

رستمی با اشاره به اجرای طرح هادی تصریح کرد: در حال حاضر همه روستاهای تحت پوشش مطالعات طرح هادی انجام گرفته و تا کنون در ۴۴ روستا طرح هادی اجرا شده و تا پایان امسال هشت روستای دیگر مورد بهره برداری قرار میگیرد.

وی با اشاره به وضعیت واحدهای صنعتی بیان داشت: در سه سال گذشته اجازه نداده ایم واحد صنعتی و تولیدی تعطیل شود و یا خارج از محدوده شهرک صنعتی احداث گردد.

رئیس شورای اداری شهرستان تربت جام یاد آور شد ساخت واحد های تولیدی و صنعتی وابسته به بانک روزگار خوشی نخواهند داشت وبسیاری از واحدهای تولیدی که تعطیل شده اند مشکل عمده آنها این بوده که کننده کار نبوده اند ویا آورده ای نداشته اند.

فرماندار تربت جام با اشاره به اعتراض به جابه جایی مدیران اجرایی در برهه از زمان عنوان کرد: جابه جایی مدیران با نظر شخص فرماندار صورت میگیرد و روندآن معمولی و متعارف است وبرخی با نگاه خیر خواهی و دلسوزی اظهارنظر می کنند و نگاه دولت در جابه جایی مدیران سیستمی است.

رستمی تاکید کرد: هکه نهاد ها باید در جایگاه خودشان تلاش کنند و کجای قانون گفته برای معرفی مدیر باید با مراکز دیگری هماهنگ شود و دیگران هم نباید دراین کار دخالت کنند و تغییرات با نگاه جوانگرایی، بومی سازی و شایسته سالاری صورت میگیرد و این روند تا جابه جایی ۷ مدیر اداره ادامه دارد.

فرماندار با اشاره به ارزیابی عملکرد شورای اسلامی شهر دوره چهارم گفت: کارنامه شورای اسلامی شهر را مثبت و قابل قبول ارزیابی میکنم و اعضای آن پاکدست و منزه بوده اند.

علی رستمی با اشاره به کم کاری برخی مدیران با خبرنگاران گفت: مدیر بد سلیقه که با خبرنگاران همکاری نکرده اند داریم و خبرنگاران موظف هستند آنان را به چالش بکشند و خدارا شکر که جمعیت خبرنگارن نسبت به گذشته از رشد ۴۰۰ درصدی برخوردار شده است.

انتهای پیام/