مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت شهید پاسدار محسن حججی به همت جوانان انقلابی تربت جام با حضور مردم شیعه و اهل سنت برگزار شد.

به گزارش جام روز، مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت شهید پاسدار محسن حججی به همت جوانان انقلابی تربت جام با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، خانوده های شهدا و ایثارگران، روحانیون و قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت شب گذشته با شکوه خاصی در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام این شهر برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از اجرایی مداحی ونوحه سرایی و پخش کلیپ خداحافظی شهید با خانواده استاد حوزه علمیه مشهد با تجلیل از مقام و جایگاه شهدا مدافع حرم گفت: شهید حججی اگر به این مقام والا رسید و موج در جهان ایجاد کرد به لحاظ ارادت او به ائمه اطهار علیه السلام بود.

حجت الاسلام مهدی حسن زاده افزود: شهید حججی مقامی را که به دست آورده است ثمره زحمات خودش ، احترام به والدین و شاگرد ممتاز مولایش امام حسین علیه السلام بود.

وی تصریح کرد: اگر عزت دنیا وآخرت را می خواهیم باید دنیا خدا را یاری کنیم و شهید حججی در زمانی که عزت ما در حال لگد مال شدن بود به کشور عزت داد ویک تنه اعلام کرد مردم ایران کسانی نیستند که ذلت را بپذیرند و امسال شهید حججی در کشور فراوان داریم.

استاد حوزه علمیه بیان داشت: شهید حججی در هیات های مذهبی ، پایگاه های بسیج و با حضور در گروه های جهادی وفرهنگی رشد کرد و توانسته در جوانی راه طولانی را طی کند.

حجت الاسلام حسن زاده تاکید کرد: امروز ملت ایران به پاس ولایت مداری، علمدار آزادی خواهی و استکبار ستیزی در جهان می باشد و توانسته پرچم عزت اسلام برافراشته کند.

انتهای پیام/