فرمانده انتظامی تربت جام گفت: درگیری سه برادر به خاطر اختلافات قدیمی بر سر میراث پدری با قتل یکی از برادران پایان یافت.

محمد یزدانی فرمانده انتظامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: درگیری سه برادر به خاطر اختلافات قدیمی بر سر میراث پدری با قتل یکی از برادران پایان یافت.

یزدانی با اعلام این خبر افزود: در روز۲۹ تیر ماه دو مرد نقاب دار با سر و صورت پوشیده وارد یک منزل مسکونی در تربت جام شده و در حالی که چاقو به دست داشتن به سمت صاحب خانه حمله و در برابر چشمان میهمانش با ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و از صحنه جرم متواری شدند.

وی تصریح کرد: با اعلام این جنایت فجیع به فوریت های پلیسی مامورین مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با دستورات مقام قضایی وارد عمل شده و تحقیقات خود را از تنها شاهد عینی قتل آغاز کردند.

فرمانده انتظامی تربت جام ادامه داد: مامورین باسرنخ های پلیس به اطلاعاتی رسیدند که نشان می داد مقتول با برادرانش بر سر تقسیم ارث و میراث پدری شان اختلاف هایی داشته که بر همین اساس برادران مقتول به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفتند.

یزدانی خاطر نشان کرد: دو برادر ۳۵ و ۵۴ ساله در برابر شواهد و ادله موجود به اختلاف قدیمی بر سر ارث و میراث به قتل برادر ۴۴ ساله خود اعتراف کردند و تحقیقات از متهمان برای روشن شدن دیگر زوایای مبهم این جنایت ادامه دارد.

انتهای پیام/