واکنش عجیب دونالد ترامپ به لبخند یک خبرنگار زن ایرلندی، به سرعت در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش جام روز، ترامپ در جمع خبرنگاران زن واکنشی نشان داد که حاشیه ساز شد.

رئیس جمهور آمریکا در مدتی که به عنوان منتخب مردم آمریکا در کاخ سفید مستقر شده با کارهای عجیب که انجام می دهد سوژه رسانه های خبری جهان شده است.

این نوع رفتارهای ترامپ به عنوان یک سیاسیت مدار در عالم سیاست قابل قبول شخصیتهای سیاسی نبوده و به شدت نسبت به این گونه رفتارهای او موضع می گیرند.

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (سه شنبه) در جمع خبرنگاران زن در حالی که با «لیو وردکار»، نخست وزیر همجنس‌گرای ایرلند تلفنی گفتگو می کرد، به لبخند یک خبرنگار زن حاضر در دفتر کارش در کاخ سفید واکنش نشان داد.

ترامپ تلفنی انتصاب «لیو وردکار» را به سمت نخست وزیری ایرلند تبریک می گفت که ناگهان در میان صحبت هایش اعلام کرد: هم اکنون تعداد زیادی از خبرنگاران شما اینجا هستند.

ترامپ سپس به یک خبرنگار زن به نام «کایتریونیا پِری» اشاره کرد و گفت: اهل کجا هستی؟ بیا اینجا!

سپس در ادامه مکالمه تلفنی خود به نخست‌وزیر ایرلند گفت: همه خبرنگاران زیبای ایرلندی اینجا هستند. این خانم لبخند زیبایی بر لب دارد. مطمئن هستم که با شما هم به خوبی رفتار می کند.

دیگر خبرنگاران حاضر در دفتر کار رئیس جمهور از این اظهارات ترامپ متعجب شدند.

کایتریونیا پِری سپس یک ویدئو از لحظه ای که ترامپ این حرف را به او زده بود در حساب توییتر خود منتشر کرد و آن را «عجیب و غریب» توصیف کرد.

کاربران توییتر هم به سرعت به این فیلم واکنش نشان دادند و از دونالد ترامپ بخاطر این رفتار خجالت‌آور انتقاد کردند. یکی از کاربران نوشت: «خانم پِری عذرخواهی من را به عنوان یک زن آمریکایی بپذیرید.» یک کاربر دیگر نوشت: «عذرخواهی می کنیم که رئیس جمهور کشور ما عجیب است و رفتار نامناسبی دارد.»

یکی دیگر از شهروندان آمریکایی نیز نوشت: «من متأسف هستم که رئیس جمهور ما این گونه رفتار کرده است.»

6423240_7946423241_8126423226_744