امام جمعه تربت جام گفت: فلسطين نماد مبارزه با استکبار جهاني است و اگر فلسطين به آغوش اسلام برگردد دست و پاي صهيونيست بين الملل در جهان جمع مي شود.

همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با شرکت قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت از میدان شهدا به سمت میدان ولیعصر(عج) تربت جام برگزار شد.

شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی با سر دادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، مرگ بر منافق، مرگ بر تروریست، مرگ بر داعش و …. خشم و انزجار خود را از غده سرطانی و حامیان استکبار جهانی و نوکر آنان آل سعود ابراز وبا مقام رهبری اعلام بیعت مجدد کردند.

در ادامه حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام در اجتماع روزه داران الهی روز قدس گفت: فلسطین نماد مبارزه با استکبار جهانی است و اگر فلسطین به آغوش اسلام برگردد دست و پای صهیونیست بین الملل در جهان جمع می شود.

وی افزود: قدس و فلسطین متعلق به مسلمانان است و حمایت از فلسطین حمایت از مظلومان می باشد.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: امروز مردم قهرمان و همیشه در صحنه ایران با شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند که پشت سر مظلومان عالم هستند و امروز مردم کشورمان مظلوم و گرفتار تروریسم و تحریم های ناجوانمردانه می باشد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به جنایات گروه تروریستی داعش گفت: داعش فرزند ناخلف یهود و آل سعود است که با اسم اسلام و ظاهر سازی به دنبال تخریب چهره اسلام ناب محمدی می باشد.

وی تاکید کرد: هرکسی که دست دوستی به سمت یهود دراز کند اوهم صهیونیست و دشمن بشریت است.

امام جمعه تربت جام با قدردانی از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران افزود: این اقدام موشکی بر علیه تروریست ها باید تا سرنگونی داعش و حامیان آنها ادامه یابد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به آیات قرآن کریم عنوان داشت: ملت ایران نشان داده که در جبهه حق و در دفاع از مظلومان همیشه حاضر است و با فرعون ها و یزدیان زمان دست بیعت نداده و در راه حق به امام خود سالار شهیدان اقتدا کرد.

وب ادامه داد: رژیم کودک کش آل سعود که در یمن اقدام به ریختن خون بی گناهان می کند با اسرائیل جنایت کار دنبال داران راه یزدیان و طاغوتیان می باشد که برایشان کشتن انسان ها آسان است.

امام جمعه تربت جام با اشاره به توطئه های مختلف استکبار جهانی یاد آور شد: گروه تروریستی تکفیری داعش ساخته استکبار جهانی است که با فریب اسم رهبرشان را ابوبکربغدادی الهاشمی الحسینی می گذارد تا شیعه را با هاشمی و حسینی و اهل سنت را با ابوبکر به سمت خود جلب کنند که با هوشیار مسلمانان موفق نشدن به اهداف خود برسند.