مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سبک مدیریت امام خمینی در مقابل قدرت های استعماری واستکباری این بود که آنان را خوار وذلیل می دانست و شعار آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند مصادق این راه و تفکر است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام لطفیان مدیرکل تیلیغات اسلامی خراسان رضوی در مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال بنیان گذار مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) که با حضور امامان جمعه و جماعات، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی و قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در مصلی الغدیر تربت جام برگزار شد با اشاره به تبیین شخصیت امام راحل گفت: امام خمینی (ره) مصداق آیات الهی و ذوب در پرودگار متعال بود.

وی افزود: امام خمینی در زمره محبوب ترین رهبران در جهان اسلام و بشریت امروز شناخته می شود که با مدیریت و تفکر الهی حرکت تاریخی پیامبر اعظم (ص) را زنده و احیا کرد.

حجت الاسلام لطفیان تصریح کرد: امام خمینی جبهه مقاومت و بیداری اسلامی را به دنیا عرضه کرد تا در مقابل زیادی خواهی مستکبران بایستد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به سفر رئیس جمهور آمریکا به منطقه عنوان داشت: حکام عربستان و آل سعود با ذلت در مقابل آمریکا که خون هزاران مسلمان را می ریزد پیمان و دست دوستی می دهند که بر خلاف سیره پیامبر اسلام می باشد.

حجت الاسلام لطفیان با اشاره به نگاه امام خمینی به جبهه استکبار خاطر نشان کرد: سبک مدیریت امام خمینی در مقابل قدرت های استعماری واستکباری این بود که آنان را خوار وذلیل می دانست و شعار آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند مصادق این راه و تفکر است.

وی با اشاره به نگاه متفکران غربی عنوان کرد: آنان روح جهان بی روح را اندیشه الهی امام خمینی می دانند که شما مردم با تبعیت از امام و مقام معظم رهبری به جهان عرضه داشته اید.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری به شخصیت امام خمینی یاد آورشد: امام مظهر دینداری، دانایی و درد مردم بود و کسانی که می خواهند در پردیس این تفکر قرار گیرند که حقیقت حرکت انقلاب اسلامی حفظ دین اسلام، که شیعه و اهل سنت ندارد.

حجت الاسلام لطفیان خطاب به جوانان ابراز داشت: جوانان شخصیت امام خمینی و مقام معظم رهبری با دیگر رهبران جهان مورد بررسی قرار دهند تا تفاوت رهبر دینی که دغدغه اش دینداری ، دانایی ودرد مردم است را با رهبران مادی گرا متوجه شوند و بدانند تفکر امام و خلف صالح ایشان عصاره ۱۲۴ هزار پیامبر الهی است.

وی ادامه داد: امام خمینی با بکارگیری از آیات قرآن وسیره پیامبران اولاعظم نظام اجتماعی مبتنی بر اساس شرعیت و دین را و در ادمه حکومت پیامیر اعظم پیاده کردند و امروز پشتیبانی از ولایت فقیه به همین دلیل واجب است.

در پایان مراسم با اجرای مداحی و نوحه سرایی از حضور همه شرکت کنندگان به صرف افطاری پذیرایی به عمل آمد.