امام جمعه تربت جام گفت: مسئولان اجرایی و شورای اسلامی شهر وروستا با یک مدیریت مجاهدانه و انقلابی از مشکلات مردم گره گشایی کنند.

به گزارش جام روز، امام جمعه تربت جام با سپاس گذاری از حضور با شکوه مردم مقاوم و خستگی ناپذیر شیعه و اهل سنت این شهرستان در انتخابات گفت: مسئولان اجرایی و شورای اسلامی شهر وروستا با یک مدیریت مجاهدانه و انقلابی از مشکلات مردم گره گشایی کنند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: کار وتلاش پر انگیزه و اندیشیده برای بر طرف کردن مشکلات مردم پیش گیرند ولحظه ای از این خط مستقیم غفلت نکنند و دولت به وعده های که داده است مشغول شود.چ

وی ادامه داد:دولت با رعایت به قشرهای ضعیف جامعه و توجه به روستاها و در نظر گرفتن اولویت ها برخورد با فساد وآسیب های اجتماعی را در صدر برنامه های خود قرار دهد.

امام جمعه با اشاره به خطر نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی تصریح کرد: خطر نفوذ سیاسی، اقتصادی از طریق برجام به صورت قانونی وبرنامه ریزی شده و خطر نفوذ فرهنگی با امضای اسناد مانند ۲۰۳۰ که با وجود سند تحول آموزش وپروش نیازی با آن نبود نگران کننده می باشد.

حجت الاسلام طاهری خاطر نشان کرد: دغدغه اشتغال با وجود میلیون ها جویای کار از توقعاتی است که اگر خوب عمل شود نگاه مردم را بیشتر به دولت جلب خواهد کرد.