حجت الاسلام طاهری بیان داشت: امروز نقشه های شوم آمریکا گفتگوی آرام و ابزار رفاقت برای نفوذ است و مذاکره با غرب در کاستن دشمنی استکبار جهانی تاثیری ندارد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و با اشاره سلطه گری آمریکا گفت: استکبار جهانی مهمترین دشمن بشریت است و ایران اسلامی مانع مستقیم برای سلطه گری آمریکا در جهان است.

حجت الاسلام طاهری افزود: امروز نقشه های شوم آمریکا گفتگوی آرام وابزار رفاقت برای نفوذ است و مذاکره با غرب در کاستن دشمنی استکبار جهانی تاثیری ندارد.

وی اضافه کرد: آمریکا به دنبال تقویت برخی جناح ها، افزایش اختلافات داخلی، تبلیغ در جهت انتخابات آزاد، تضعیف حمایت بین المللی از کشور ، تشدید جنگ اطلاعاتی و ایران هراسی در منطقه از دیگر نقشه های شوم آمریکا از طریق مدیریت صدای آمریکا ورادیو فردا دنبال می کند.

امام جمعه ادامه داد: جریان های سیاسی درون نظام دو پهلو سخن نگویند که دشمن سوء استفاده می کند وتمام عیار به سمت ما آمده تا طیف غرب گرا را تقویت کند و امروز استکبار جهانی در حوزه سیاست جنگ را علنی کرده است.

حجت السلام طاهری با اشاره به انتخابات سال آینده خاطرنشان کرد: هر کاندیدایی که در انتخابات آینده تمایل غربی داشته باشد با همین اعتقاد مورد حمایت این دو رسانه قرار می گیرد.

وی با اشاره به کلید واژه های رهبری تصریح کرد: سه کلید واژه که در کلام رهبری مورد تاکید است انقلابی گری، نفوذ و جهاد کبیر می باشد و مسئولان در روزهای پایانی سال با بررسی و ارزیابی عملکرد خود ببینند قدر به منویات رهبری عمل کردند.

امام جمعه با گرامیداشت ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی گفت: امروز این نهاد خدماتی و حمایتی بزرگترین خیریه در جهان است که با یک سازکار تعریف شده در کشور های مختلف با پول خیرین به نیازمندان کمک می کند و این نهاد محل امن برای دریافت کمک های خیرین است.

حجت السلام طاهری عنوان داشت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید شبیه سپاه قدس عملکرد که در عراق و شام با نیروی غیر ایرانی پدر داعش را در آورده که این روش و الگو را در اقتصاد کشور پیاده شود.

وی با اشاره به هفته درخت کاری یاد آورشد: دشت تربت جام باید با کشت درختان کم آب سر سبز شود که به نفع منابع طبیعی و آبادانی روستا ها می باشد.