طاهری گفت: در راس همه فتنه ها شیطان بزرگ آمریکا و ولیده فاسدش اسرائیل است و حملات ما تا نابودی رژیم اشغالگر قدس ادامه خواهد داشت و حمایت از فلسطین مظلوم یک لحظه قطع نخواهد شد

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام در اولین هفته اسفند با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) که در محل مصلی الغدیر برگزار شد گفت: حضرت زهرا الگوئی برای همه زنان و جامعه اسلامی است و آن حضرت در مبارزه با نفس بذل بخشش داشت وامروز  الگوی مقام معظم رهبری است.

طاهری با اشاره به کنفرانس حمایت از فلسطین گفت: حضرت امام (ره) در کنارمبارزه با استبداد داخلی سرنگونی آمریکا و اسرائیل را سر لوح کارخود قراداده بود واگر از فلسطین حمایت نمی کردیم امروز باید در مرز ها با دشمن می جنگیدیم.

وی اضافه کرد: در راس همه فتنه ها شیطان بزرگ آمریکا و ولیده فاسدش اسرائیل است و حملات ما تا نابودی رژیم اشغالگر قدس ادامه خواهد داشت و حمایت از فلسطین مظلوم یک لحظه قطع نخواهد شد.

امام جمعه تربت جام با اشاره به اجرای رزمایش پیامبر اعظم ۱۱ در منطقه شمال شرق کشور گفت: سرمایه کشور تفکر بسیجی است که دشمن را به وحشت انداخته است و امروز همه نیروهای مسلح عضو بسیج هستند.

طاهری بیکاری جوانان را برای کشور یک معظل و خطر دانست و خاطرنشان کرد: همه باید سلاح زبان و هدایت را به دست بگیریم و فرزندان را کمک و راهنمایی کنیم و منشا حل مشکلات اقتصادی به مسائل فرهنگی واجتماعی بر می گردد وبیکاری جوانان خطری بزرگ است.

وی تصریح کرد: نخبگان، اساتید، معلمین و علما برای حل مشکلات شهرستان و شناسایی آسیب ها و گره گشایی ورود پیدا کنند واطلاعات کاری وشغلی به جوانان جویای کار ارائه دهند.

امام جمعه از توزیع بیش از هزار بسته غذایی توسط آستان قدس رضوی در نقاط مرزی تربت جام بین مستمندان تشکر وقدر دانی کرد وخواستار استمرار این حرکت ارزشمند شد.