در واکنش به صحبت های مطرح شده درباره آشتی ملی دانشجو و فعال سیاسی تربت جام در یادداشتی واکنش خود را نسبت به اتفاقات رخ داده بیان داشته است.

به گزارش جام روز، در واکنش به صحبت های مطرح شده درباره آشتی ملی انتظاری دانشجو و فعال سیاسی تربت جام در یادداشتی واکنش خود را نسبت به اتفاقات رخ داده بیان داشت.

متن ذیل یاد داشت این دانشجو در خصوص آشتی ملی است.

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها مردم ایران که پس از ۳۸ سال دوباره جشن پیروزی انقلابشان را با حضوری حماسی در ۲۲ بهمن جشن گرفتند و آماده خلق حماسه حضور در انتخابات سال آینده هستند صحبت های را می شنوند که کامشان را تلخ می کند.

مردم ایران که همیشه نشان داده اند در همه عرصه ها با هم و در کنار یکدیگر هستند نمی توانند ببینند کسانیکه دیروز باعث کشته شدن انسان های بیگناه شده اند و کشور را ماه ها در آشوب فتنه قرار دادند امروز دوباره با چهره خندان صحبت های می کنند که گویی در این جامعه زندگی نکرده اند و ندیدن مردم چگونه در سالگرد حماسه ۹ دی دوباره با ولایت و آرمان های انقلابشان بیعت مجدد انجام داده اند . گفتند فتنه گران سال ۸۸ باید مجازات شوند را نشنیدن که صحبت از آشتی ملی می کنند.

آقایان فراموش کردند با سران انقلاب های مخملی همکاری کردند یا باورشان شده است که مردم فراموش کار هستند وخائنین به کشور را از یاد برده اند؛ چگونه مردم فراموش کنند آتش گرفتن مساجد، حسینیه ها و کتک خوردن فرزندانشان در خیابان را فراموش کنند.

آقایان شما یادتان رفته است روزی که با شعار زنده باد مخالف من رای مردم را به خود جلب کردید و پس از رسیدن به قدرت در دانشگاه خطاب به دانشجوی مخالف خود گفتید اگر ساکت نشود می گویید بیرونش کنند؛ البته امروز هم فکران شما در مجلس و هیئت رئیسه مجلس صحبت از قانونی می کنند که اگر اعتراض وانتقادی در جلسه انجام دهد که نظم جلسه بر هم بخورد به شش ماه تا دو سال حبس محکوم شوند.

سوال این است که این دوستان نگفتند اگر این قانون مصوب شود تکلیف آقازاده ها که به قانون اساسی، شورای نگهبان و اصل ولایت فقیه اعتراض داشتند چه حکمی صادر می شود.

آشتی ملی فریب جریانی استحاله شده است که می خواهد با فداکردن مردم خودش را دوباره احیا کند.

آشتی ملی دروغ بزرگی است که به مردم می گویند تا با ایجاد نفاق در توده ملت بتوانند افکار شوم خود را احیا کنند حال آنکه مردم بعد از ۹ دی ۸۹ با هم و در کنار یکدیگر هستند و مشکل و قهر نیستند که بخواهند آشتی کنند.

اختلافات سیاسی و جناحی امری طبیعی در یک جامعه است لازم است یکبار دیگر گفتمان انقلاب اسلامی را آقایان مطالعه کنند و از مردم بخاطر خسارتی که زده اند عذرخواهی کنند.

انتهای پیام/