پاکپور گفت:نیرو زمینی سپاه با اقتدار اطلاعاتی غافلگیر رصد دشمن نخواهد شد و با توان بالایی که دارد می تواند جلوی نفوذ دشمن را بگیرد و از اشراف اطلاعاتی خوبی بهرمند هستیم و اگر دشمن عاقل نباشد تو دهنی خواهد خورد.

به گزارش جام روز، امروز چهارشنبه ۴ اسفند مرحله نهایی پیامبر اعظم ۱۱ با رمز مقدس یا رسول الله (ص) با حضور جانشین فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، علمای شیعه و اهل سنت و با شرکت یگان نیروی زمینی سپاه در شمال شرق کشور با رمز محمد رسول الله (ص) اجرا شد.

در این رزمایش محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: رزمایش پیامبر اعظم ۱۱ از دوم اسفند ماه در منطقه شمال شرق کشور آغاز و در ادامه رزمایش سلاح های موشکی و راکتی و تمام امکانات تخصصی به کارگیری شد.

وی افزود: در این رزمایش یگان های پهبادی، هوایی، رزمی، مکانیزه، یگان های مخصوص و پیاده شرکت داشتند و تمام تاکتیک هایی که در آموزش ها فرا گرفته اند به خوبی به مرحله اجرا گذاشتند.

پاکپور خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی یاد آور شد: دشمن قطعا باید خیلی عاقل تر از این باشدکه بخواهد حرکتی انجام دهد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به انتقال تجربیات دفاع مقدس به نیروهای جوان خاطر نشان کرد: تمام تجربه هایی که فرماندهان در دفاع مقدس به منصه ظهور رساندند در این رزمایش به نیروهای جوان انتقال یافت.

وی تصریح کرد: رزمایش هایی که سپاه در نقاط مختلف کشور اجرا کرده است توانمندی های بسیاری کسب نموده و هیچ کس جرات نخواهد کرد مرزهای ایران را تهدید کند.

پاکپور تاکید کرد: نیرو زمینی سپاه با اقتدار اطلاعاتی غافلگیر رصد دشمن نخواهد شد و با توان بالایی که دارد می تواند جلوی نفوذ دشمن را بگیرد و از اشراف اطلاعاتی خوبی بهرمند هستیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ابراز داشت: آزمایش رزم هیچگاه تمام نخواهد شد و همیشه در حال آزمایش و تمرین و آماده هستیم و این آمادگی عامل باز دارنده است.

وی خطاب به اظهارات دشمنان و آمریکا گفت: اگر دشمن در برآورد خودش اشتباه کند تو دهنی محکمی خواهد خورد و ما هیچ توجهی به حرف های آنان نداریم و سران آمریکا و غرب باید عاقل باشند.

انتهای پیام/