مدیر حوزه علمیه خواهران مکتب نرجس مشهد گفت: زن مسلمان مایه آرامش خانواده و دلآرام همسر است و دشمن به دنبال از بین بردن اساس خانواده های مسلمانان است.

به گزارش جام روز، همزمان با نهمین روز از دهه فجر منور شایسته مدیر حوزه علمیه مکتب نرجس مشهد در همایش زن تراز انقلاب اسلامی در جمع زنان تربت جام با تبریک یوم الله ۲۲ بهمن گفت: دشمنان انقلاب با ترویج بی بندباری و بد حجابی در جامعه و فضای مجازی پایه و اساس خانواده را مورد هدف قرار داده است.

شایسته افزود: محکم ترین پایه های ارزشی ، اعتقادی، فکری، بینشی واساس خانواده مادر است که مادران باید به مادربودن خود افتخار کنند و بدانند که دشمنان در صدد تخریب مقام ومنزلت مادر و نقش همسر در خانواده هستند.

وی بااشاره به نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب تصریح کرد: زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش کلیدی، اعتبار بخش و حساس داشتند.

مدیر حوزه علمیه مکتب نرجس مشهد به نقش دشمنان برای نابودی انقلاب خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام برای نابودی تمدن اسلامی سه محور خانواده، نظام آموزشی، الگوها و اسوه ها را مورد هدف قرار داده است و برای رسیدن به اهداف شوم خود شبانه روزی سیاست گذاری و نقشه راه تعیین می کند.

شایسته تاکید کرد: تمام مشکلات و معضلات جامعه ناشی از بینش صحیح و عدم شناخت دشمن اسلام و انقلاب است.

وی با اشاره شاخصه های زن در تراز انقلاب اسلامی ابراز داشت: زن مسلمان مایه آرامش خانواده و دلآرام همسرش است و بالاترین سعادت مرد مسلمان و خوشبخت داشتن این چنین همسری است.

مدیر حوزه علمیه مکتب نرجس مشهد عنوان داشت: دوری زنان از فرهنگ و اندیش مدل غرب و تکیه بر ارزش های اسلامی و پیشتازی در میدان علم و عمل از شاخصه های زن تراز انقلاب است.

انتهای پیام/