حجت الاسلام عابدي گفت:عزت، اقتدار، قدرت و عظمت ايران اسلامي در جهان به برکت خون مطهر شهيدان انقلاب است و ما همه وظيفه داريم سيره عملي امام و شهيدان را ادامه دهيم.

به گزارش جام روز، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی یادواره شهدای روستای حسنک تربت جام با حضور امامان جمعه و جماعات، بسیجیان، خانواده شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم با شکوه خاصی در محل مسجد روستا برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از اجرای مدیحه سرایی ،قرائت وصیت شهیدان، اجرای سرود و پخش کلیپ دفاع مقدس حجت الاسلام عابدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه حمزه سیدالشهداء سپاه امام رضا(ع) با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان گفت:عزت، اقتدار، قدرت و عظمت ایران اسلامی در جهان به برکت خون مطهر شهیدان انقلاب است و ما همه وظیفه داریم سیره عملی امام و شهیدان را ادامه دهیم.

حجت الاسلام عابدی افزود : شهدا با تاسی از فرهنگ ناب محمدی(ص) و روحیه شهادت طلبی وجهادی وظیفه خود را برای حفظ اسلام، انقلاب، ولایت و رهبری به خوبی ادا کردند.

وی با اشاره به جنایات آمریکا، اسرائیل و گروهک های تروریستی در جنگ نیابتی تصریح کرد: استکبار جهانی با راه اندازی جنگ های نیابتی در سوریه ،عراق، یمن و… به دنبال جلوگیری از ترویج اسلام و به پرچمداری جمهوری اسلامی ایران در جهان است.

وی اضافه کرد: تنها راه مقابله با همه فتنه ها استفاده از فرهنگ شهادت طلبی و تفکرناب بسیجی و ولایتمداری است که این فرهنگ ها باعث اقتدار وقدرت نظام اسلامی در جهان شده است.

انتهای پیام/