اولین همایش بزرگ سازمان دانش آموزی تربت جام با حضور رئیس سازمان دانش آموزی استان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش جام روز، اولین همایش بزرگ سازمان دانش آموزی تربت جام امروز ۱۹ بهمن با حضور رئیس سازمان دانش آموزی استان خراسان رضوی، مسئولان اجرایی، مربیان و دانش آموزان در محل سالن شهید صفایی برگزار شد.

در این محفل دانش آموزی پس از اجرای مراسم رژه و ادای سوگند اشرفی رئیس سازمان دانش آموزی خراسان رضوی با تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت یاد خاطره امام(ره) و شهیدان گفت: حضرت امام (ره) و شهیدان انقلاب پرچم دین و ایران اسلامی را در سراسر جهان برافراشتن و فعالیت های سازمان دانش آموزی تربت جام در این همایش به نوعی تبین شعارهای انقلاب اسلامی بود.

اشرفی با تشکر وقدردانی از تلاش های مربیان و دانش آموزان عضو سازمان افزود: هدف نظام اسلامی از تشکیل سازمان دانش آموزی نقش دادن و همراه کردن دانش آموزان با اهداف نظام وانقلاب اسلامی است.

در این همایش کارگاه های معرفتی ، آزاد اندیشی، گره و چوب بندی، بازی های بومی محلی، حلقه نور و کارگروه مهارت های ارزشمند به اجرای برنامه پرداختند.

در پایان شرکت کنندگان با حضور بر یادمان شهدای انقلاب و آتش نشان حادثه پلاسکو و قرائت فاتحه و نثار شاخه گل یادشان را گرامی داشتند.

انتهای پیام/