فرمانده سپاه تربت جام گفت: ما خواستیم سرنوشت خود را تغییر دهیم و این کار را کردیم و امروز مربیان تربیتی در آموزش و پرورش دانش آموزان را آگاه و بصیر پرورش دهند تا با استکبار غرب و شرق آشنا شوند.

به گزارش جام روز، همزمان با هشمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یادواره ۳۶ شهید دانش آموز تربت جام به همت بسیج دانش آموزی و همکاری مدرسه نمونه عفاف در محل این مدرسه برگزار شد.

در این محفل معنوی ابوطالب جوان فرمانده سپاه تربت جام با گرامیداشت یاد خاطر ۳۶ شهید دانش آموز گفت: امروز دنیا انقلاب اسلامی ایران را نماد اسلام می داند واگر به کشور آسیبی برسد، اساس اسلام آسیب می بیند.

وی بیان داشت: همه وظیفه داریم از انقلابی که با خون مطهر شهیدان بدست آمده است حفظ و حراست کنیم تا بتوانیم مستقل بمانیم و دوباره مثل زمان ستم شاهی دچار وابستگی و نیازمندی نباشیم.

وی تصریح کرد: شهدا رفتند تا جوانان ما از راه و رسم آنان الگو بگیرند و در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از ۶۰ در صد رزمندگان اسلام، دانش آموز و دانشجو بودند.

فرمانده سپاه تربت جام با یادآوری دست آورد های انقلاب خاطر نشان کرد: با گذشته ۳۸ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی امروز نظام ایران با حاکمیت دین به دنبال اجرای احکام اسلام است.

جوان بیان داشت: اگر قرار است مسیر امام و شهدا را ادامه دهیم باید به وصیت شهیدان وامام (ره) عمل کنیم تا آسیب به مملکت نرسد.

وی ادامه داد: آنچه شهدا از ما مطالبه کردند حفظ اسلام ، انقلاب و رعایت شئونات اسلامی است و اگر در میدان عمل از ارزش ها دفاع کردیم شکر عملی انقلاب را بجا آوردیم.

فرمانده سپاه تربت جام با اشاره به رتبه اول کنکور تجربی ۹۵ یادآور شد: به برکت انقلاب امروز ضریب پوشش تحصیلی به ۹۶درصد رسیده است واین نشان دهنده عمل به تاکید اسلام به ترویج علم وتوسعه آن است.

جوان اظهار داشت: ما خواستیم سرنوشت خود را تغییر دهیم و این کار را کردیم و امروز مربیان تربیتی در آموزش و پرورش دانش آموزان را آگاه و بصیر پرورش دهند تا با استکبار غرب و شرق آشنا شوند.

انتهای پیام/