آزاده و یادگار دفاع مقدس گفت: اساس وحدت شعار لا اله الله است و همین عبارت باعث ایثارگری های شهدا شده است و بنای انقلاب براساس ترجمان این شعار است.

به گزارش جام روز، شب گذشته یادواره ۱۶ شهید والامقام روستای رونج تربت‌جام با حضور امامان جمعه و جماعات، فرماندار، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، خانواده شهدا و ایثارگران، بسیجیان وهمرزمان شهدا و قشرهای مختلف مردم روستاهای بالا جام باشکوه خاصی در محل مسجد این روستا برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از تلاوت قرآن، اجرای سرود، قرائت مقاله و وصیت‌نامه شهدا، آزاده و یادگار دفاع مقدس با تبریک دهه فجر و گرامیداشت سید مصطفی میر شجاع یاد و خاطره شهدا گفت: امروز خوشبختانه به برکت خون شهیدان و ولایتمداری مردم قهرمان ایران آمریکا از ترس تا مرزهای خود عقب نشسته است.

وی افزود: دشمن در حال مذاکره تهدید می کرد و بدانید اگر ایران در جهان قدرت نظامی تداشت نمی توانست صحبت کند امروز برای مذاکره باید قدرتمند باشیم.

آزاده و یادگار دفاع مقدس بیان داشت: شهدا شاگرداول‌های مکتب اسلام و قرآن هستند و برای ولایت تا پای جان ایستادند و امروز بزرگداشت شهیدان یک فریضه است.

میر شجاع تصریح کرد: وحدت، اقتدار، اعتلای نظام اسلامی و رمز موفقیت حاصل خون شهیدان است و از هر گلویی که ندای تفرقه بلند بدنبال ضربه زدن به انقلاب است.

وی اظهار کرد: اساس وحدت شعار لا اله الله است و همین عبارت باعث ایثارگری های شهدا شده است و بنای انقلاب براساس ترجمان این شعار است.

آزاده و یادگار دفاع مقدس یاد آور شد: تمام دشمنی با جمهوری اسلامی بخاطر ماهیت دینی و افکار پایبند بر آن است و به دنیا نشان دادیم به تکیه بر خداوند می شود بدون حمایت قدرت های بزرگ و بخصوص آمریکا زندگی کنیم.

میر شجاع خاطرنشان کرد: ملت ایران با هیچ ملتی مشکل ندارد دعوای ما با استکبار جهانی به سرکردگی  آمریکا به خاطر خوی فرعونی و کشتار مظومان است و بخاطر همین نمی توانیم با مستکبرین پیمان ببندیم.

 

وی بیان داشت: به برکت جمهوری اسلامی ایران و خون شهیدان مدافع حرم سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهیم کرد و پرچم اسلام را در قله‌های بلند کفر جهانی برافراشته خواهیم کرد.

آزاده و یادگار دفاع مقدس تأکید کرد: تا مادامی‌که با وحدت پشتیبان اسلام و ولایت مقاوم در مقابل کفر جهانی بایستیم دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی ابراز داشت: ما باید سبک زندگی اسلامی پیاده کنیم و عاشورایی زندگی کردن ادامه راه شهیدان است که موجب عقب‌نشینی دشمنان می‌شود.

وی در پایان با اشاره به سه ویژگی شهدا به نسل جوان توصیه کرد: مؤدب بودن، احترام به والدین و اقامه نماز اول وقت سه ویژگی شهدا بودند و جوانان با تأسی از راه و رسم شهیدان در مقابله با جنگ نرم دشمن در منزل باید مدافع حریم خود و جامعه باشند.

انتهای پیام/