هشتمين همايش تجليل از ستارگان دانش تربت جام با تجلیل از رتبه اول کنکور تجربی 95 و 52 رتبه زیر هزار اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش جام روز، هشتمین همایش تجلیل از ستارگان دانش تربت جام شب گذشته به همت شورای اسلامی شهر، شهرداری و آموزش و پرورش با حضور امام جمعه، مسئولان اجرایی، فرماندار، فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و اولیاء آنان در محل سالن تربیت این شهر برگزار شد.

در این محفل تجلیل علی رستمی فرماندار تربت جام با تقدیر و تشکر از دست اندر کاران تعلیم و تربیت گفت: تربت جام می بایست به گذشته پر آوازه و به امروز و فردای خود افتخار کند.

رستمی افزود: از دانش آموزانی که با تلاش و پشتکار بی وقفه باعث خوشنامی و سرافرازی این شهرستان در آزمون سراسری ۹۵ شدند انتظار است به هر درجه علمی و مسئولیتی رسیدند این دیار کهن را عزیز و گرامی بدارند.

وی ادامه داد: محمد احمدی رتبه اول کنکور تجربی سال ۹۵ را کسب کرد و باعث معرفی تربت جام و افتخاری در کشور شد.

در ادامه امام جمعه تربت جام با قدردانی از ۵۲ تن از برترین های کنکور ۹۵ گفت: به برکت انقلاب اسلامی، ایران جزء هشت کشور دارای انرژی هسته ای در جهان است که این افتخار توسط جوانان مومن و انقلابی با تلاش بسیار بدست آمد.

حجت الاسلام طاهری افزود: جمهوری اسلامی افتخار دارد که دانش ما بومی است و حضرت امام (ره) با درس گرفتن از مکتب اسلام از علم دفاع کرد و همه باید قدر نظام و علم را بدانیم.

در ادامه نفر اول کنکور تجربی ۹۵ با قدردانی از مربیان و معلمین و والدین خود گفت: قدرت نمایی خداوند متعال در وجود کسانی متبلور می شود که اهل تفکر باشد.

محمد احمدی افزود: در غم ها، شادی ها و مشکلات باید صبر پیشه کنیم و والدین بزرگترین نعمت زندگی هستند.

در پایان از رتبه های برتر شهرستان با تقدیم لوح سپاس و هدایا ی نقدی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/