امام جمعه تربت جام گفت: برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در کشور دفاع از حقوق دنیا و نشانه بیداری ملت و ادامه نهضت اسلامی است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز ۱۵ بهمن در مصلی الغدیر با دعوت خود و نمازگران به رعایت تقوا الهی و تبریک خجسته سالروز میلاد بزرگ پرستار اسلام حضرت زینب (س) و فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: پرستاران نقش زینبی دارند و باید مانند آن حضرت از بیماران عفیفانه پرستاری کنند.

حجت الاسلام طاهری با انتقاد از بعضی مسئولان بیمارستان ها افزود: اینکه در جامعه اسلامی شاهد باشیم مسئولی به پرستاران زن بگوید با آرایش در محل کار حاضرشوند خلاف اسلام و قوانین است و پرستاران با دشواری های که دارند الگوی و سر مشق خود حضرت زینب(س)قرار دهند.

امام جمعه با اشاره به ایام الله دهه فجر تصریح کرد: ایام الله دهه فجر خروج استبداد را به دنبال داشت وپیروزی انقلاب مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی حق خوای را به آموخت و بدانید آمریکا و نوکرانش حق را به کسی نمی دهند و دیدبد که در مسئله هسته ای جوانان انقلابی حق کشور را از آنان گرفتند.

حجت الاسلام طاهری عنوان کرد: اینکه توقع داشته باشید استکبار با انقلاب همرا ه شود نگاه اشتباهی است و آمریکا نشان داده  که مافق و خیانت کار است و به دروغ دست دوستی دراز می کند اما از پشت خنجر می زند.

امام جمعه با اشاره به خیانت ها و جنایات آمریکا در افغانستان و عراق یاد آورد شد: سکوت در مقابل آمریکا خلاف حقوق بشر و انسانیت است.

وی ادامه داد: مردم ایران از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا که خودش را کدخدای دنیا می داند متنفرند و امروز آمریکا از اقتدار ایران اسلامی ناراحت و وحشت زده است.

 

حجت الاسلام طاهری با دعوت از قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت خاطر نشان کرد: برگزاری راهپیمایی ها در کشور دفاع از حقوق دنیاست ونشانه بیداری ملت و ادامه نهضت اسلامی است.

امام جمعه ادامه داد: حضور پر شور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن نشان می دهد ملت ایران به آرمان های که خون دادند پایدار هستند و نشان دهنده اقتدار ملی ، شجاعت، دشمن شناسی و عظم عمومی است.

وی تاکید کرد: حضور وحدت آفرین شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن محبت به نظام و مطالبه قرآنی و مبارزه پیش گیرانه است.

حجت الاسلام طاهری با توجه به سخنان و اعمال رئیس جمهور آمریکا بیان داش: رئیس جمهور آمریکا با اعمال نگین خود زمینه فروپاشی این کشور را فراهم کرده و امروز در میان تمام کشورها منفور شده است.

انتهای پیام/