فرمانده انتظامی تربت جام گفت: فردي با هويت ناشناس در شبکه هاي اجتماعي به منظور سو استفاده اخلاقي و کلاهبرداري دام هايي براي طعمه هاي خود پهن کرده که با تحقيقات گسترده و گشت زني هاي اينترنتي متهم شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي دستگير شد.

محمد یزدانی فرمانده انتظامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: کارشناسان پلیس فتا با طلاع از کلاهبرداری در شبکه های مجازی با رصد این فضا در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی دست یافتند و نسبت به جمع آوری مدارک اقدام کردند.

وی ادامه داد: فردی با هویت ناشناس در شبکه های اجتماعی به منظور سو استفاده اخلاقی و کلاهبرداری دام هایی برای طعمه های خود پهن کرده که با تحقیقات گسترده و گشت زنی های اینترنتی متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

یزدانی افزود :متهم ۱۸ ساله در برابر شواهد و ادله اعتراف کرد که در شبکه های اجتماعی با معرفی خود به عنوان یک زن ضمن برقراری ارتباط و ارسال پیام های عاطفی اغلب نوجوانان را اغفال کرده است.

فرمانده انتظامی تربت جام بیان داشت: متهم با تهدید طعمه های خود و قرار دادن شماره کارت تقاضای واریز وجه نقد کرده و با اخازی دست به این اقدام مجرمانه زذه است

وی اظهار کرد: تحقیقات پلیسی حاکی از آن بود که متهم با استفاده از اطللاعات بانکی مادرش توانسته در دو ماه گذشته مبلغ ۱۶۰میلیون ریال به این حساب کارت به کارت کند.

یزدانی توصیه کرد: با توجه به اینکه رمز کارت عابر بانک محرمانه است از قرار دادن اطلاعات آن در اختیار دیگران خوداری تا مورد سو استفاده دیگران قرار نگیرد.

انتهای پیام/