یادگار دفاع مقدس گفت: سیاسی بازی باعث شده است از مباحث قرآن فاصله بگیریم و نسبت به منکرهای بزرگ، فساد های اداری، طلاق و رانت خواری سکوت و امربه معروف را فراموش کنیم و اگر این فریضه را انجام ندهیم نعمت حکومت از ما گرفته می شود و برخورد غیر سیاسی و جناحی با مفاسد مطالبه مردم است.

به گزارش جام روز، یادواره سرداران ایراهیم شریفی و حسین بخش قنبری و ۱۵ شهید والا مقام روستای قلعه سرخ با حضور امام جمعه، علمای شیعه و اهل سنت، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، بسیجیان، خانواده شهدا و ایثارگران، هم رزمان شهیدان و قشرهای مختلف مردم امروز در محل مسجد روستا برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از مدیحه سرایی ، قرائت وصیت نامه شهیدان و پخش کلیپ، خسروی یادگاران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به مقام وجایگاه شهیدان گفت: سیاسی بازی باعث شده است از مباحث قرآن فاصله بگیریم و نسبت به منکرهای بزرگ، فساد های اداری، طلاق و رانت خواری سکوت و امربه معروف را فراموش کنیم.

وی ادامه داد: اگر امربه معروف نکنیم خداوند توجه اش را از ملت ما بردارد نعمت ها را ازدست خواهیم داد و مهمترین نعمتی را که خواهد گرفت حکومت اسلامی است.

خسروی افزود: برگزاری یادواره شهدا به فرهنگ تعالی کشور کمک می کند و مایه برکت برای جامعه است و شهدا با تقدیم جان وظیفه خود را در دفاع از اسلام ، انقلاب و ولایت ادا کردند و امروز  فرهنگ شهادت طلبی راه نجات کشور است.

وی ادامه داد: امنیت، اقتدار و قدرت نظام اسلامی مدیون خون شهداست و همه باید پاسداران با بصیرت برای انقلاب و دستاوردهای خون شهدا باشیم.

خسروی با اشاره به حقوق های نجمومی بعضی از مسئولان بیان داشت: شهید شهریار با آنکه حق گرفتن حقوق بالا داشت حقوق نجومی نگرفت و امروز مطالبه ما باید بازگرداند پول های نجومی بگیران براساس قانون حقوق و دست مزد به بیت المال باشد.

وی عنوان داشت: بعضی ها حقوق بگیران نجومی را ذخیره نظام می خوانند؛ ذخیره انقلاب، جنبازی است که  بیش از ۲۰ سال است که نخوابیده است.

یادگار دفاع مقدس اظهار کرد: برخورد با مفاسد جناح و جریان سیاسی نمی شناسد هر کس در هر جا که هست به وظیفه اش عمل کند تا مردم ببیند حکومت پیگیر مفاسد است ما نگرانیم با عملکرد های جناحی و سیاسی مسئولان مردم نسبت به اسلام و حکومت نا امید شوند

خسروی با اشاره به نفوذ دشمن یادآور شد: سخنرانی که در هفتم آیت الله هاشمی می گوید من نفوذ را قبول ندارم شاخص تبعیت نیست هرچند سابقه انقلابی داشته باشد.

وی ادامه داد: شاخص برای مردم مقام معظم رهبری است و به ایشان اقتدا خواهند کرد و مراقب جریان نفوذ در کشور هستند.

در پایان مراسم از جانباز مدافع حرم محمود گلشاهی تجلیل و سپس شرکت کنندگان با حضور بر تربت پاک شهیدان و نثار شاخه گل وقرائت فاتحه یادشان را گرامی و بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.

انتهای پیام/