فرماندار تربت جام گفت: نظام اسلامی که بر مبنای ولایت فقیه تشکیل شده است ستون اصلی انقلاب و مورد حمایت همه دلسوزان به نظام اسلامی می باشد و امروز نظریه و تئوری ولایت فقیه در جهان به عنوان علم شناخته می شود

به گزارش جام روز، همزمان با ورود تاریخی حضرت امام به میهن اسلامی و آغاز جشن های دهه فجر ائمه جماعت و امام جمعه اهل سنت، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، خانواده شهدا و ایثارگران به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند.

در این محفل علی رستمی فرماندار تربت جام با تبریک آغاز  دهه فجر گفت: نظام اسلامی که بر مبنای ولایت فقیه تشکیل گردید به عنوان ستون اصلی انقلاب مورد حمایت همه دلسوزان به نظام اسلامی می باشد.

وی ادامه داد: نظریه و تئوری  ولایت فقیه با تشکیل حکومت دینی در ایران و گذر از گلوگاه های داخلی و خارجی امروز در جهان به عنوان علم شناخته می شود.

رستمی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دیدگاه های اصیل انقلاب، اسلام، امام، رهبری و شهیدان است.

فرماندار تربت جام تصریح کرد: همه مدیران و کسانی که قدرت و مسئولیت دارند کمک کنند با پیاده کردن اقتصاد مقاومتی در جنگ اقتصادی پیروز شده و از این پیچ اقتصادی عبور کنیم.

وی با اشاره به دستاورده های نظام اسلامی عنوان داشت: در طول دهه فجر ۷۵ پروژه عمرانی افتتاح می شود و برای پروژه های نیمه کاره با آوردن سرمایه گذاران خصوصی راه روشنی در پیش داریم.

انتهای پیام/