امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: هیچگاه نباید به قدر ت شیاطین تکیه کرد که از بین رفتنی است و امروز با حضور ترامپ در حکومت آمریکا فرو پاشی استکبار جهانی و جمهوری فدرال آمریکا نزدیک است.

به گزارش جام روز، همزمان با ورود تاریخی حضرت امام به میهن اسلامی و آغاز جشن های دهه فجر ائمه جماعت و امام جمعه اهل سنت، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، خانواده شهدا و ایثارگران به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند.

در این محفل مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: به برکت وجود مبارک حضرت امام(ره) و پشتیبانی مردم حکومت اسلامی در سال ۵۷ تشکیل شد و شیاطین با ذلت و خواری با وجود حمایت قدرت های بزرگ در کشور ازبین رفتند.

وی افزود: خداوند امام (ره) را عزیز و منشاء خیر وبرکت قرار داد و موسی گونه بر فرعونیان زمان پیروز کرد و نشان داد کسانی که به قدرت های دینوی مغرور هستند با آن همه قدرت از بین می رود.

مولوی جامی الاحمدی  تصریح کرد: هیچگاه نباید به قدر ت شیاطین تکیه کرد که از بین رفتنی است و امروز با حضور ترامپ بر حکومت آمریکا فرو پاشی استکبار جهانی و جمهوری فدرال آمریکا نزدیک است.

امام جمعه اهل سنت تربت جام تاکید کرد: امروز فرزند خلف امام(ره) مقام معظم رهبری با عزت و اقتدار پرچم پر افتخار اسلام در بلند ترین قله های جهان برافراشته و با پشتیبانی و حمایت مردم با قدرت به پیش می رود.

انتهای پیام/