امام‌ جمعه تربت‌جام گفت: رئیس جمهور آمریکا گره گشایی اقتصاد ورشکسته آمریکا را اقتصاد مقاومتی که راهبرد رهبر انقلاب برای ایران است را مورد توجه و تاکید قرار داده است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت خود ونمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: اگر تقوای الهی به طور جمعی باشد آرامش دهنده است و این نگاه باعث پیروزی یک امت می شود و امام خمینی (ره) با ایمان به خدا و ایجاد وحدت کلمه انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

حجت الاسلام طاهری افزود: حضرت امام (ره) به خداوند و اسلام ناب و به هدف خودش که تکیه بر مقاومت و ایستادگی در مقابله با دشمن و شکست نظام استبدادی رژیم پهلوی بود ایمان داشت.

وی با اشاره به اتفاقات کشور گفت: همزمان با حادثه پلاسکو صدها نفر بر اثر جاری شدن سیل در سیستان و بلوچستان بی خانمان شدند و تکیه زیاد رسانه کشور و سایت ها به ساختمان پلاسکو به نوعی مردم گرفتار در بند سیل را به فراموش کرده است.

امام جمعه تربت جام ادامه داد: رسانه ملی در حادثه سیل سیستان و بلوچستان منفعلانه عمل کرده و نتوانست همانند حادثه ساختمان پلاسکو پوشش کامل خبری دهد تا مردم بی نیاز از رسانه های غربی شوند و این موضوع مورد انتقاد است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در مراسم تحلیف گفت: تکیه گاه سخنان ترامپ این بود که مردم من را سر کار آورده و قدرت را باید به مردم بدهم و گره گشایی اقتصاد ورشکسته آمریکا را اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب به عنوان یک راهبرد مطرح کرده اند مورد توجه و تاکید قرار داده است.

وی عنوان کرد: رئیس جمهور آمریکا خطاب به مردمش یادآور شد با خرید کالای آمریکایی از تولید کشور حمایت کنید تا بتوانید به کارگران کشور خدمت کرده و آنان را از فقر نجات دهید.

امام جمعه تربت جام با تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر گفت: همه کسانی که زبان گویایی دارند با بازگویی دستاوردهای معجزه آسای انقلاب مردم را به نظام اسلامی امیدوار کنند.

حجت الاسلام طاهری تاکید کرد: این انقلاب که با زحمت مردم ولایت مدار، خون شهدا، استقامت امام  و  رهبری به دست آمده را حفظ و حراست کرده  و لحظه ای از اهداف انقلاب عقب نشینی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/