فرمانده انتظامی تربت جام گفت: هنگام گشت زني در محدوده خيابان پاسداران مردي جوان را در حال بيرون آمدن از ساختمان در حال ساخت، که ماموران با مشاهده وسایل همراه فرد به وی مشکوک و او را دستگير کردند.

محمد یزدانی فرمانده انتظامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: تیم تجسس کلانتری ۱۲ هنگام گشت زنی در محدوده خیابان پاسداران مردی جوان را در حال بیرون آمدن از ساختمان در حال ساخت، که ماموران با مشاهده وسایل همراه فرد به وی مشکوک و او را دستگیر کردند.

یزدانی افزود: متهم ۳۷ ساله به نام حبیب که فردی سابقه دار و به تازگی از زندان آزاد شده در بازجویی به عمل آمده در مواجهه با ادله و مستندات پلیسی به چهار فقره اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: سارق با سرقت از ساختمان های در حال ساخت و لوازم خودرو برای تامین هزینه مواد مخدر اقدام به دزدی کرده است و از ناحیه متهم یک دسته کلید، قیچی آهن بری  و تعدادی شیرآلات ساختمانی کشف وضبط شد.

فرمانده انتظامی تربت جام بیان داشت: متهم بعد از تکمیل پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته است و از شهروندان خواست ضمن توجه به نکات ایمنی در ساختمان های در حال ساخت هرگونه تردد افراد مشکوک را در اطراف ساختمان به ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/