دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت و استقلال با برتری ۳ بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید.

به گزارش گروه جام روز، به نقل از دانشجو، از رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر و از ساعت 16:45 دو تیم صنعت نفت و استقلال مقابل هم قرار گرفتند.

 

در این بازی صنعت نفت با حسن هوری، مجتبی ممشلی، حیسن بغلانی، علی عبدالله زاده، عزیز معبودی، کیم (65 – بهادر عبدی)، زبیر نیک نفس، برونو(31- پورمحمد)، حکیم نصاری، محمد شادکام و رضا نوروزی مقابل استقلالی قرار گرفت که از مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، مجتبی حق دوست(71- فرشید اسماعیلی)، بهنام برزای، کاوه رضایی و علی قربانی در ترکیب خود استفاده می کرد.

 

در این مسابقه و در دقیقه 29 سانتر وریا غفورری با ضربه دقیق مجتبی حقدوست همراه شد تا گل اول آبی ها در به ثمر برسد. در ادامه نیز صنعت نفت حرفی برای گفتن نداشت. فیروز کریمی برای رو ندادن به خارجی های تیمش دست به تعویض بازیکن خارجی خود برونو زد اما این سودی برای نفت بحران زده نداشت و سانتر امید ابراهیمی را بهنام برزای وارد دروازه صنعت نفت کرد. سه دقیقه بعد گل سوم استقلال باز هم روی پای ابراهیمی به ثمر رسید و به این ترتیب استقلال با کسب 3 امتیاز این مسابقه 28 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد. صنعت نفت هم با 20 امتیاز یازدهم ماند.